Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rexton ayakkabı ve Shimano .

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aydınlıyurt Tuncay tarafından paylaşıldı.

1. Aydınlıyurt Tuncay

Aydınlıyurt Tuncay Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
  2. Yavuz S.

Yavuz S. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Toplam 179 lira ediyor ben alacak oldum sabah gördüm isim vardı alamadım akşam 2 saat önce 179 olduğunu görüp vaz geçtim. Onun yerine gerçekten shimano olan bir ayakkabı ya 160 lira vermeyi daha cazip buldum neticede ucuz mal alacak kadar zengin değilim bilmediğim bir marka. Pedallar ile uygun olabilir ama nedense içten istemedim.
    Eğer kalitesi ile ilgili bilgi verebilecek olursa gene alabilirim. Ebay dan Black Friday etkinliğinde aldım fakat satıcı iptal etti param iade oldu ve paypal da kisili kaldı nihayetinde bi ayakkabı alacağım ama araştırıyorum halen ')

3. Aydınlıyurt Tuncay

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yavuz selam bu ayakkabı+pedalkonusuna yeni geçeceğim ve ucuzu deneyip biraz hırpaladıktan sonra baktım ki kullanımı kolay daha kaliteli bir ayakkabıya geçerim diye düşünmüştüm

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  5. Aydınlıyurt Tuncay

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ebubekir selam inan varya bu ayakkabıyada baktım 44 yok birde decathlon sana sponsor olması Lazım :) adamlara acayip satış yaptırıyorsun. Bu arada Yavuz fiyat 165 TL ye geliyor

6. Reahax

Reahax Forum Demirbaşı

Adı:
    Recep
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben kullanıyorum rexton. Daha önce spd ayakkabı kullanmadığımdan yorum yapamam ama kalite konusunda bir eksisini görmedim.
    Sadece kış kullanımında ayakkabı dışına kılıf almak gerekiyor. Yoksa gelen hava ile ayaklarınız üşüyor.

Aydınlıyurt Tuncay bunu beğendi.
  7. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Ayakkabıyı kendımde kullandıgım ıcın lınkını verdım.Onlıne alıcaksanız bır kac gunluk takıple denk getırebılırsınız.Ulkemın guzel bısıkletcılerı fıyatları bırazcık dusuk tutsa da bız de parayı Fransızlara kaptırmasak. :) Merlındekı fıyatla Decathlondakı fıyatı hemen bır karsılastıralım.Neresı uygunsa oradan almak daha mantıklı :) Shimano R064 SPD-SL Shoes - Black | Merlin Cycles

8. Yavuz S.

Yavuz S. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhaba Tuncay bey;

ben yarın tekar gözden geçirip fiyatına bakacağım ama aklımda sırf modelinden dolayı bu ayakkabı var; Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34B Mavi | Bisikletcim.com
    en çok bunu almak istiyorum ama KKTC de oturduğumdan dolayı TR den buraya gelirken gene gümrük yiyecek üstüne paypaldaki paramı kurtaramayacağım ebayde bu fiyatlara bulamadım.

9. Aydınlıyurt Tuncay

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yavuz, beğendiğin ayakkabı çok güzel ama fakat cırt bant olmaması ilerleyen zamanlarda bence gevşeme yapar ayakkabının kullanımının hiç bir espirisi kalmaz gibi

10. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    geç mi kaldım bilmiyorum ama forumdan bir arkadaş pedal olarak şunu önermişti,ağırlık 540 a göre biraz daha hafif,fiyat 4-5$ kadar yüksek.
    Ebubekir kardeşimin yönlendirmesi ile bende rexton'u gördüm,bu ayakkabı ile link verdiğim pedalı alma durumum var.
    İlk deneyimi mi bu ürünlerde yapıp,daha sonra üst modellere geçerim diye düşünüyorum,zaten bisikletim de başlangıç Triban3 :)

Exustar Keo Pedals (E-PR100PP) | Merlin Cycles

YüzSürKoş bunu beğendi.
  11. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Sınan abı pedallar gayet te guzel duruyor.Forumdan Erdal abı bu pedalı kullanmıs .Onun goruslerını almakta fayda var :)
    http://www.bisikletforum.com/f58/exustar-keo-pedal-ve-shimano-r078-ayakkabi-hakkinda-124070/

12. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    evet bende ondan görmüştüm,şimdi hatırladım ismini :)

yalnız ağırlık bilgisini yukarıda düzelttim,merlinde 1 ad. agırlıgı yazılmış exustar için,540'a göre 70-80 gr. kadar fark ediyor toplamda.