Restorasyon

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
sevgli arkadaşlar elimdeki koga miyata kadroyu ve suntour seven vites aksamlarını ve brooks seleyi yeni ekipmanla değiştirip restoremi etsem yoksa aynı ekipmanı kullanıp restarasyonu orjinaline sadıkmı yapsam. şu anda bisikleti söktüm ve tüm ekipmanı boya söküçüye yatrdım restarasyon bittiğinde sitede yayınlıyacağım ne dersiniz bi fikir verin

Scudo

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Konu yanlış yerde açılmıştı, buradan devam edebiliriz.

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@erdinc34

Selam erdinç, elindeki kadro ve malzemeler oldukça güzele benziyor, bence restorasyona değer derim.
Bitirdikten sonra "Bisikletlerimizin fotoğrafları" bölümünde bizimle paylaşırsın umarım

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
mustafa bey miyata pek tanınmıyor türkiyede satışıda yok ama bilen biliyor. bu konudaki ve koga miyata hakkındaki marka olarak fikirlerinizle bizi aydınlatırsanız sevinirim miyata kadrolar bisiklet dünyasının hangi yerinde durmaktadır. yabancı bir sitede bisiklet markaları sıralamasına bakmıştım koga miyatayı birinci sıraya koymuş site. sizinde fikirleriniz önemli. bisikletimi ilk olarak elden çıkaracaktım fakat sonra araştırdım türkiyede çok az ve biri de bende olsun dedim ve restarasyona başladım sayğılar sevgiler izmir çeşmeden

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Merhaba hurdadan restorasyon yaptırarak bisiklet alabileceğim şirketler vb. var mı?

Berkec.

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Diğer
@barayda
Günün birinde böyle bi dükkan açmayı çok istiyorum :)
bi 10-20 yıl sonra belki bu işleri ben yaparım :D