Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Resimlerdeki sırt çantasını tavsiye eder misiniz ? (uygun fiyatlı alternatifte kabul edilir)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tanchu tarafından paylaşıldı.

1. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Resimlerde görünen sırt çantasını tavsiye eder misiniz, sırt çantası sırtın hava alması için 2. bir parça var ilk defa görüyorum ve yağmurdan korumak için kılıfı var fiyat 23$ giant marka baskılı.
    Bu çantadan veya benzerini kullanan beya gören varmı acaba ilave parça ile sırt ile çanta arasında boşluk kalacağı için daha az terleme olabilir gibime geldi almayı düşünüyorum.
    uploadfromtaptalk1444454491041.jpg uploadfromtaptalk1444454509184.jpg uploadfromtaptalk1444454519704.jpg uploadfromtaptalk1444454533240.jpg uploadfromtaptalk1444454549945.jpg

2. Kefter

Kefter Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    nette ben de bu çantadan görmüştüm ama sonra vazgeçtim.. kumaşı görünürde beni biraz korkuttu açıkçası...pek hava alır gibi durmuyor.

3. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Çantanın sırt kısmı ile araya metal yüzeyli 2. Bir parça var onun sayesinde çantanın kumaşı temas etmiyor ama aradaki mesafe yeterli hava akışı sağlayabilirmi onu tam kestiremiyorum.

4. Kefter

Kefter Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @tanchu aradaki boşluk sırtın belli bölgelerine baskı verecektir... terlemeyi önlemek adına boşluk bırakılması saçma olmuş...

5. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben deuter race exp air kullanıyorum. Sırt kısmı aynı şekilde ve ter konusunda çok iyi bir ürün. Bu çantanında iyi olacağını tahmin ediyorum.

tanchu bunu beğendi.
  6. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Teşekkür ederim bilgi için kullandığınız modeli de inceleyeceğim ama fiyat olarak genelde iyi ürünler beni aşıyoe bütçe olarak.

7. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @tanchu Ben sizin koyduğunuz çantanın işinizi göreceğini düşünüyorum. Fiyatıda uygun.

8. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu çantayı kullandım fotoğrafda göründüğü gibi hacmi geniş değil. Arkasındaki havalandırma boşluğu terlemeyi biraz azaltıyor fakat yeterli seviyede değil. Fotoğrafda kırmızı görünmesine rağmen gelen ürünün rengi pembeye çalıyor. Çantanın cep gözleri vs. kullanışlı. Yağmur kılıfı ürüne dahil değil, gelmiyor.

Benim gözümden 10/6 alır.

sezgindurmus bunu beğendi.
  9. saviourmole

saviourmole Üye

Adı:
    Levent
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @tanchu ben buna benzer bir sistemi olan Jack wolfskin bike&hike 22 modelini kullanıyorum. Çantanın arka yüzeyinin sırta temas etmemesi gerçekten çok büyük bir avantaj sağlıyor ve terlemeyi baya bir azaltıyor. Ama @Furkan TK'nın da demiş olduğu gibi terleme oluyor. Yine de sırt sisteminin bu şekilde oluşu büyük rahatlık.

10. UtkuK

UtkuK Aktif Üye

Adı:
    Utku Karaarslan
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende aynısından var. Hacim olarak biraz küçük. Duruş pozisyonu olarakta pek rahat edemedim ben. Bir ara acil ihtiyaç olmuştu 1-2 sefer kullanmak için almıştım. Sırt kısmının az temas etmesi güzel. Şu anda 7-8 yıldır kullandığım timberline blizzard 25 i kullanmaya devam ediyorum. Her türlü tavsiye ederim.

11. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Teri azaltması yeterli normal sırt çantaları ile terden geçilmiyor tamamen teri kesmek imkansız zaten sırt çantası ile. Teşekkür ederim cevaplar için.