Renklerin Kardeşliği 15/Ağustos/2007 Caddebostan

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Bu Çarşamba bir başka güzeldi doğrusu.Yıllık izinler ve tatil programları nedeniyle eksiklerimiz çoktu.Ancak gecenin hareketli geçeceği daha başından belli oldu.Geceye renkler damgasını vurdu;daha doğrusu renklerin kardeşliği...Fotolara geçersek bunu daha iyi anlatabileceğim galiba.:rolleyes:

Halil;bisikleti çok özel,fixed gear çekiş sistemine sahip(boşu yok yani),kullanması biraz kafa karıştırıcı olsada bunu gayet iyi başarıyor.Tercihi bu gece kırmızıdan yana...
(link)

Yanına Selim Ağabey geliyor bir ara onun tercihi de sarı.İkisi de Fenerbahçeli; işte renklerin kardeşliği bu...
(link)

Selim Ağabey bu akşam birleştirici bir konumda(renk itibariyle).Bu kez de Turhan Ağabey yaklaşıyor ona.Bakarmısınız şu renklerin uyumuna...
(link)

Hasan'la Hüseyin;onlarda siyahla beyazı birleştiriyorlar bu pozlarında,dostça ve kardeşçe.Ancak bu resimde açıkça görünen başka bir gerçek daha var.O da şu ki;Hasan'ın saçları birkaç yıl sonra benimkilere benzeyecek.İster inanın ister inanmayın.Ben resimde sağdayım...
(link)

İlk molada su ve sohbet takviyesi yapıyoruz...
(link)

Gurubun iki yeni üyesi,ikisi de Kerem,hemen aralarına girip dilek tutuyoruz.Ne dilenir iki Kerem'in arasına geçip???:rolleyes: Aslı tabiki :D .Herkesin gönlüne göre bir Aslı olur inşallah... Bize bu imkanı verdikleri için de Kerem'lere teşekkürü bir borç biliyoruz...
(link)

Selim Ağabey bu kez de karpuzla bir uyum sergiliyor.Renkler bu gece adeta konuşuyor...Karpuz da güzele benziyor...Foruma imrendirici yiyecekler içeren fotoğraf koymama prensibimi bir kerelik bozuyorum.(renklerin kardeşliği adına)
(link)

Masamızın genel görüntüsü bu gece işte böyleydi.Sonra ne mi oldu?Yolda birden aklıma gelen bir pozu yakalamak için herkes yerinden oldu...:eek:
(link)

Proje bir kafa demeti oluşturmaktı,acaba sığarmıydı.Sığdı tabiki de ancak hala dışarıda kalan birkaç kişi vardı...:(
(link)

Proje koordinatörlüğünü üstlenen ve gurubu bu kareye yerleştiren,bu arada bu resimde olmamak adına fedakarlıkta bulunan Tuğrul'a teşekkürlerimizi hep bir ağızdan sunuyoruz...İşte hepimiz buradayız...
(link)

Gecenin son pozu için uygun bir tepe buluyoruz.Herkes tırmanıyor...Buarada tepenin biraz dik olduğunu farkediyoruz...:eek:
(link)

(link)

Bir de gecenin Halil'li videosu var tabiki.İzleyin,montaj değildir.Yukarıda anlatmaya çalıştığım Fixed Gear çekiş sisteminin nimetleri bunlar...:eek:

Katılan vede katılamayan,bugeceyi bizlerle paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.Yan yana geldiğinde tüm renkler daha güzeldir...

Scudo

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Anlatim kusursuz :D Fotograflar ve video destegi de super :) Tesekkurler :)

• Beğen
Tepkiler: cado

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Ellerine sağlık Hüseyin.
" -Geleneksel çarşamba gezilerimiz anlatılmaz, yaşanır" diyordum.
Şimdi görüyorum ki, senin tatlı sunumunla, kalpleri bizlerle çarpan, fakat tura katılamayan arkadaşlarımız da, eminim ki, bizlerle pedallamış gibi keyif alarak okuyorlardır.
Katılarak bisiklet keyfini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Süper bir tur olmuş. Resimler anlatımlar da çok güzel. Tek karede herkesin kafasını çekme fikri de çok güzelmiş. Bu şekilde çok güzel bir kare olmuş. O karedeki herkesi saygıyla selamlıyorum.

cado

Aktif Üye
Tepki
201
merhaba
fotolar geziyi kısaca iyi özetlemiş.merak ettim,renklerin uyumu için mi foto çekildi yoksa tüm bu fotlarda oluşan renk uyumundan dolayımı size ilham geldi.
özet olarak fotolar anlatım ve gezi süper olmuş video da arkasından iyi destek bırakmış.ne diyeyim devamını beklemekte fayda var....

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
harikasın sen hüseyin abijik ekip te mükemmel yani :)bak şimdi çok kıskandım ben aslında gelecektim akşam kuzen geldi tatilden bırakamadım:(:)yokyok bu hafta sonu boolll kısırlı bir ada turu belki kıskançlığımı bir nebze dindirir benim:D
şaka bir yana anlatımın her zamanki gibi kusursuz resimler güzel yakalanmış bir beni güzel çekemiyorsun makinadanmı benden mi acaba:D katılan herkesi sevgi ile kucaklıyorum ayaklarınıza gönüllerinize sağlık
saygı ve sevgilerimle

• Beğen

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Ekip süper olunca elbette turda süper oluyor.Kafa fotoğrafları çok yaratıcı.Paylaşım için çok çok teşekkür ederim.Umarım bir gün İstanbul'da olurum ve bu tura katılabilirim.Saygılarımla.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Çok tatlı bireekibin tatlı gezisinin tatlı paylaşımı.Teşekkürler.(bu arada karpuz hakkaten süper.)

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
Herkese iyi günler
çok keyifli bir çarşamba akşamı oldu.Hatta bir ara Selim Abiyle saatlerimize baktık.Ama kimsenin sohbeti yarıda bırakıp kalkmaya niyeti yoktu.

Sabah Belgrad akşama caddebostan sahil turu derken benimde hafif çaplı hoşafım çıktı.Katılamayan arkadaşları aradı gözlerimiz.Artık haftaya gelirler.

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
@cado

İlk foto tesadüfen çekildi,ama baktıkki devamında birbirine yakışan bir çok renk var,seriyi tamamlayan fotolar böylece ortaya çıktı.

• Beğen

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
@Turhan Evci

Tura katılamayan ve tatilde olan bir arkadaşınız olarak gezileri dikkat ve gıpta ile takip ettiğimi bilgilerinize arz etmek isterim efendim. En güzel günler en güzel geceler sizlerle olsun.:p

Sevgiler

MFG(+)
MOTİVATÖR

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Suda

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Abilerim selamlar..kadro sağlam yine süpersiniz..;)

fotoğraflar harika çıkmış..tüm ekibi kutlarım..

dostlara sevgi ve selamlar..

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
Selam arkadaşlar;
Herzaman ki gibi süper güzel bir akşam yaşamışsınız
benim işten geç gelişim dolayısıyla sizlerle olma fırsatını yakalıyamadık (istanbul'un trafiği):boese157:
haftaya inşallah diyelim
Hüseyinin kusursuz anlatımı ve fotolar bir harika bir de video eklenince daha bir güzel olmuş
ellerine sağlık sevgili Hüseyin
görüşmek üzere

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Resimlerden anlaşıldığı üzere yine çok güzel bir gezi yapmışsınız
Bizler iş dolayısı ile gelemedik , ilerideki günlerde dostlar ile birlikte pedallayacağız inşallah

Tepki
37
Bir pazar günü yeni aldığım bisikletimle Caddebostan sahilinde yalpalayarak giderken, yanlarından geçmekte olduğum 2 bisikletçinin selemin fazla alçak olduğunu söylemeleriyle başlayan muhabbetin inanılmaz keyifli bir bisiklet turuna vesile olacağını gerçekten tahmin edemezdim.

Evet, Tuğrul ağabey ve Hasan'a beni bu geziye davet ettikleri için sonsuz teşekkürler ediyorum. Artık bir aksilik olmadığı takdirde her çarşamba sizlerle beraber olacağım ve ilerleyen dönemlerde umarım bu güzel turun emektarlarından olacağım. :)

Kerem

(link)

• Beğen
Tepkiler: Hasan Derya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
gezi züper geçmiş anlaşılan benim en çok şu sadece kafaların çekildiği foto hoşuma gitti her karede kele sayısı artıyor:D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Renklerin kardeşliği adına, KAFA DEMETİ EKİBİNE selam ve sevgiler. :)

Sizin ekibin isim babası olabilirmiyim? Başka isim babası yoksa :)