Relive Video

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Merhabalar

Relive.cc adlı site strava ile eşleşip gittiğiniz rotaları bisiklet turlarında tvde ayrıntılı rota gösterimi gibi bir video hazırlıyor. Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum. Bileniniz var mı.

Video şudur: (link)

Scudo

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Ben de az önce giriş yaptım uygulamaya. Geçmiş turları şuan için videoya çevirmediklerini söylemişler. Bundan sonraki turlarımdan sonra video hazır olduğunda mail ile göndereceklermiş.
20Dk ve 20 km alt sınır 12 Saat üst sınır var turlar için.
Turun public (Açık) olarak paylaşılması ve bisiklet olarak başlatılması gerekiyormuş.
Birde strava ile tur esnasında fotoğraf çekerseniz videoda tura ekliyor fotoğrafları.
Bakalım deneyip görücez.
Bu da örnek bir video;

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Teşekkürler bende öğrendim ve uyguladım hatta işk videom mailime geldi. Turu yaptıktan sonra stravaya kaydediyosunuz daha sonra 3,4 saat içinde mail adresine bideo geliyor. Bence gayet başarılı güzel bir program. İşte benim turum: (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
eski verileri de yükleyebilirsiniz şöyle bir durum var yaptığınız turu export gpx yaparak indirin sonra stravanın anasayfasında sağ üstte upload activityden yükleyebilirsiniz zaten var derse indirdiğiniz etkinliği silin tekrar yüklemeyi deneyin biraz vakit geçtikten sonra mailinize geliyor izlemesi baya güzel oluyor tavsiye edilir :)

Haydar1912

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
haydar
Bisiklet
Merida
bende az önce indirdim strava çok şarj yedigi için kullanmıyordum
yanımda yedek batarya alıyom şimdi :D 1. batarya bitti 2. yi takıp devam ettim 125 km lik bi tur yaptım kendi başıma :D

Tepki
11
İsim
Mustafa
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende yıl 1999 diye gösteriyor nasıl düzeltebilirim acaba
(link)