Red Dot ödüllü - Arka kameralı Kask OPTIC

Scudo

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kask 10 numara da bu kaskı takıp üzerine birde çelik miğfer taksam komik durmaz değil mi? Bir de çelik miğfer kaskı çizebilir arasına pamuk mu uygulasam ne yapsam.

• Beğen
Tepkiler: turist

Suluk

Üye
Tepki
99
İsim
Fatih
Bisiklet
Bianchi
Müthiş işlevselliğe sahip bir kask olmuş. Vizör açıkken ve kapalıyken yapılan çarpma testlerinin sonuçlarını görmek isterim doğrusu. Yakınlık sensörü ve geri görüş kamerası sayesinde biz çevremizde olanların farkında olabiliriz ama çevremizdekiler bizi ne kadar önemsiyor tartışılır. Türkiye trafiğinde kazanın nereden geleceği belli olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: turist ve ternium

mehmetlevent

Forum Demirbaşı
Tepki
927
İsim
mehmet levent
Bisiklet
Sedona
Kozmetik bir kask. İlla ki Red dot sağlamlığına da kefildir.

• Beğen
Tepkiler: turist

turist

Daimi Üye
Tepki
203
Arkadaşlar herkes sağlamlığı ile ilgili şüphelerini dile getirmiş.Ödül tasarım alanında haliyle. Açıkçası ben tipini pek bir ördek buldum.
Fakat unutmamalıyız en sağlam ürünler de başlangıçta basit bir skeç, bir karalama idi.
Mimar bir eskiz çizer, statik hesaplarını vesaire inşaat mühendisi halleder. Ben yokuşlu bir bölgede yaşıyorum.Tırmanış neyse de, iniş esnasında trafik ile aynı hızdayım.
Bu kamera ve vizör bence randımanlı olacaktır. 50km/h bile kalbi durdurmaya yeterli bir sürat iken, erken uyarının bir sakıncası yok bence.Ha alır mıyım? Sanmam, jokey gibi seri ve kısa süreli geri bakışların uzmanı oldum bu Ankara denilen şehirde.