Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Red Bull PRO SL 3000 [Kısa süreliğine şok indirim]

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İkinci bir yol bisikleti için elimde mevcut orta- üst seviye ekipmanlarımı nihayet ayağa kaldırdım. Yeni bisikletim resimlerde görmüş olduğunuz Red Bull kadrolu makine :)
    Kadro orijinal Red Bull Pro SL 3000’ dir. Aşağıdaki resimlerde web den elde edilmiş iki ayrı halini görebilirsiniz. İçten kablolama teknolojisi kullanılmıştır. Tartmadım ama oldukça hafiftir. Üst düzey bir işçiliği var. Diğer bisikletim Cannondale Caad 9 daki gibi bunda da kaynak izleri yok, karbon kadro kadar kusursuz görünüme sahip. Maşa full karbondur. Alın borusu pek çok yeni bisiklette olduğu gibi konik dizayna sahiptir. Alın borusu 14 cm, aynakol merkezinden sele borusuna 54 cm. dir. Bisiklet bu verilerle M size olarak kabul edilebilir ve 165- 180 aralığını tolere eder diye düşünüyorum.
    Aklımdaki proje dahilinde rengini değiştirmek istiyordum. Bu değişiklikte Canyon bisikletlerin büyük etkisi var zira koyu mat gri tondaki tasarımlarına hayranım. Bendeki kadro beyazdı. Zaten hali hazırda kullandığım diğer bisikletim de beyaz olduğu için bir renk değişimi düşündüm ve soluğu oto boyacıda aldım. Aklımdaki koyu gri rengi anlattım ve anlaştık. Kadroyu almaya gittiğimde ise hayal kırıklığına uğradım. Arkadaş sağ olsun 86 model Doğan metalik gümüş grisine çevirmiş. Bunun üzerine başka bir oto boyacıda istediğim rengi de göstererek tekrar işleme başladık. Nihayet istediğim rengi yakalamıştık. Daha sonra Denizli’ den Sertaç kardeşimle yapılandırmaya başladık. Elimizdeki ekipmanlarla bisikleti birkaç saatte ayağa kaldırdık. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Sade hali de bence güzel olmakla beraber elimdeki Look Sticker lar ile daha hoş bir hava yakaladığımı düşünüyorum. Dileyen çıkarabilir. Sele şimdilik üzerindedir. Yerine Selle Italia SL veya ayarında başka bir sele verilecektir. Pedallar satışa dahil değildir.
    Bisikletin özellikleri ve resimleri aşağıdadır. Şu anda aynı amaca hitap eden iki bisikletim olduğu için birinden vazgeçmek durumundayım. İş yoğunluğum yüzünden zaten fazla kullanamıyorum. Değerlendirmiş olmak adına ikisinden birini satışa çıkarıyorum. Öncelikli olarak Red Bull u satmak istiyorum çünkü diğerine alışkınım. Ancak hangisi kalsa severek kullanacağım.
    Bisikleti Ultegra 6700 kollar (biri sıfır), Race Face Cadence 53- 39 aynakol (sıfır), Ultegra 6700 ön aktarıcı, 105- 5700 arka aktarıcı (sıfır), 105 5700 ruble, Trek isozone gidon (titreşimi absorbe eden bir yapısı var- Domane sersisinde kullanılıyor), 105 5700 Ruble, Race Face 100 mm gidon boğazı ve karbon sele borusu, Concept Cex fren ayakları, Keymet 20- 24, 2,4 mm profil jantlar ile topladık. Üzerinde de topeak hız sensörü bulunuyor. Deneme sürüşleri oldukça tatminkardı. Oldukça dikkat çektiğini de söylemeliyim. J
    Bu arada, Red Bull (Look) RS10 jantlarla da verilebilir, fiyatta değişiklik olmaz. Ekipmanların ayrı satılması şu aşamada mümkün değil zaten ayrı satacak olsam toparlamazdım J Ancak ileride düşünülebilir. Kadro ve ekipmanlar sıfıra yakın kondüsyondadır. Sorularınızı özel mesaj veya
    sipal@adu.edu.tr
    05066043663 iletişim kanalları ile sorabilirsiniz.
    Red Bull için fiyat : 3100 TL dir. Üzerine nakit alınabilecek Trek, Scott vb bir MTB de sözkonusu olabilir.
    Cannondale için kafamda bir fiyat belirlemedim. Üzerinde 105 set vardır. (Aynakol RT First 53- 39)

Nakit ihtiyacı nedeniyle 15 gün için 2000 TL dir.

Webden iki örnek
    İlk Boyama, beğenmediğim metalik gümüş :)
    İstediğim rengi yakaladıktan sonra :) ve Sertaçla iş başında
    Son Hali...

2. halil fatih akbaş

halil fatih akbaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kadroyu ayri satmayi dusunur musunuz?

3. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Henüz parça satışı düşünmüyorum. İlan günceldir, MTB takası düşünülebilir. Ciddi alıcılarla fiyat görüşülebilir. Bu arada ilanda iki bisikletten biri olarak satışa sundum, Dolayısıyla diğer bisiklet (Cannondale Caad 9) de satılabilir.

4. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Henüz parça satışı düşünmüyorum. İlan günceldir, MTB takası düşünülebilir. Ciddi alıcılarla fiyat görüşülebilir. Bu arada ilanda iki bisikletten biri olarak satışa sundum, Dolayısıyla diğer bisiklet (Cannondale Caad 9) de satılabilir.

5. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisikletin fiyatını 2800 TL olarak güncelliyorum.

6. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlan günceldir. özelden parça satışı soran arkadaşlar için, grup set satılırsa daha sonra kadroyu satabilirim. İlk etapta kadro satılmayacaktır. Önceliğim bütün olarak satıştır, ciddi alıcılarla fiyat son bir defa görüşülebilir. Ayrıca, üzerine nakit alabileceğim MTB düşünebilirim.

7. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlan günceldir. özelden parça satışı soran arkadaşlar için, grup set satılırsa daha sonra kadroyu satabilirim. İlk etapta kadro satılmayacaktır. Önceliğim bütün olarak satıştır, ciddi alıcılarla fiyat son bir defa görüşülebilir. Ayrıca, üzerine nakit alabileceğim MTB düşünebilirim.

8. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisikletin fiyatını 2700 TL olarak güncelliyorum.

9. ilkercom

ilkercom Bisiklet İnsanı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Geotech race kadrolu xt set ( yalnizca aynakol slx) mtb ile takas dusunurmusunuz

10. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Indirimli fiyattan gunceldir

11. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Indirimli fiyattan gunceldir. Hatta psikolojik fiyat sınırı kırılsın diye 1950 TL. Ultegra kol Ultegra ön aktarıcı 105 arka aktarıcı vb orta üstü seviye donanımlı yol bisikleti. Yakın zamanda fırsat fiyatını iptal edeceğim. Ay başına kadar. Sonrası eski fiyattan güncel olacak. O zaman değerini bilip alacak olan alsın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.