''Re-FreerideTR Street Series 2 Fotoğraflar''

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ya erkal dedim montajı düzgün yap diye bak millet çakmaya başladı.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy
Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@DarkWeder

bakınız pan foto... yada pan tekniği diye aratırsanız daha rahat ulasabilirsiniz...
yine erkalın kamerasından benim bir pan fotom.... bu fotoda ben drop yapıyorum bu arada...
(link)
(link)

;);)

• Beğen
Tepkiler: başarist ve ujur

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
eh be bunuda erkal montajladı dimi siz harbi montaj yapmayı bilmiyonuz doruk:D:D
şaka bi yana bu forumda kimin ne hareket yaptını bu fotoğrafları görmesi gereken street çiler biliyor. gerisininde ne yorum yazdığı pekte önemli değil. benim fotoğraflarımada shop dendi mehmet kilerede dendi. benim ve mehmetin neler yaptığını tanıyanlar biliyor. tanımayanlarda böyle yorumlar yazıyor. böyle inanmayıp suçlayıcı yorumlar yazıcağına mehmet gibi iyi hareket yapanları tanımaya çalışın belki ozaman bizim size açıklama getirmemize gerek kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Darkweder arkadaşım o da fotoğraf makinalarının özelliği.Hareket eden cisimleri net çeker diğer cisimleri ise bulanık çeker ki hareketli olan cisimler ön plana çıksın diye.Fotoda modu hareketliye getirirsen böyle olur.Bu arada memo abi süpersin tebrik ederim.

memorios

Üye
Tepki
72
ya erkel onu bunu bırakta bunlar harbi montaj gibi duruo bu kadar oynama demedimmi sana :D

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@freeride_memorios

ya memocum napıyım baktım sen hiçbi hareketi yapamıyorsun bende bari montajlıyıp yediriyim dedim :):)

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.Doruğunda dediği gibi o tarz fotoğraflara pan fotoğraf denir merkeze odaklanır yüksek enstantaneyle fotograf makınası hareket eden nesneyle birlikte hareket ettirilir böylece arkası akar ama enstantane yuksek hısda oldugundan hareket eden nesne sabit çıkar.Bu fotoğrafta arkadaki fluluğun göze batmasına neden olan şey ise flaştır.

Makina D40X evet.:)Bütçem şimdilik buna yetebiliyor gönül isterki daha iyileriyle sizlere bişeyler sunabileyim :)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
yavaş yavaş sponsorlukla ilgili bişeyler çıkıcak gibi :)

mumuX_33

Üye
Tepki
22
güzelll ama meydan okumakk gibi olmasın daaa ben de fırsatımm yok foto larıı çekebilsemmm hakk verir sinizz :) yineee süperrr iyi pedallarrr

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@mumuX_33

sendende bekleriz ozaman güzel fotolar.... yani paylasalım ki hem forum canlansın hemde bizler kimlerin neler yaptığını bilelim...

Tepki
4
Nickim den de anliyacaginiz gibi Mehmet an inin halasi olarak onunla gururu duyuyorum ama goreceginiz fotograflar yuzunden OMRUMUUUUUUUUUUUUUUU YEDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII. Keski montaj olsa sesim cikmayacak ama ne gezer...................................Allah hepinizi bela ve kazadan korusun...Memo kanser ediyorsun beni...ama seni cok seviyorum...Seni fotograflarinla olumsuzlestiren arkadaslarina da sonsuz tesekkurler..Ellerine saglik..Umarim sende bir daha trafikte ve trenlere saldirmazsin..

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
olaganüstü fotolar bakarken kalp atışlarım hızlandıı ayaklarınıza saglık durmak yok devammm..

Akif Y.

Aktif Üye
Tepki
41
cok güzel hareketlerdi bunar dag fazla olursa haber ver görmek istrerim