Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Ravensburger-anatolian yapboz + puzzle halısı

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında bade tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bade

bade Misafir

Ravensburger'in 1000 parçalık ve Anatolian'ın 260 parçalık yapbozlarını, birkaç defa kullandığım puzzle halım ile birlikte satmak istiyorum.

Yapbozları birer defa yapıp hemen akabinde bozdum, herhangi bir parça eksikleri yok, yaparken kaybetme durumunuzda ise firmalardan ücretsiz olarak parça talebinde bulunabiliyorsunuz.

Hepsi kaliteli firmaların ürünleridir, sorularınız olursa yanıtlayabilirim. Ürünlerin tamamını farklı zamanlarda D&R mağazalarından almıştım.

Anatolian -- 12 tl -- Anatolian Puzzle Mutluluğun Resmi / Home Sweet Home 3260 | 15,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Ravensburger-- 30 tl -- Ravensburger 1000 Parçalı Mutfak Dolabı 192984 | 38,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Educa puzzle Halısı -- 30 tl -- Educa Puzzle Halısı | 38,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Bu da ravensburger'i puzzle halısı üzerinde yaptığım zaman, fikir vermesi açısından.

Ancak toplu alımda cüzi bir miktar pazarlık düşünülebilir. Eskişehir'de elden teslim olabilir. Diğer iller için kargo alıcıya aittir. Teşekkürler.

2. bade

bade Misafir

Tamamı 50 liradan günceldir.

3. bade

bade Misafir

Tamamı 30 liradan günceldir.

4. bade

bade Misafir

Satıştan vazgeçildi. Konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.