Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rampa hareketleri hakkında bilgi??

Konu, 'BMX' kısmında mac-bmxtreme tarafından paylaşıldı.

1. mac-bmxtreme

mac-bmxtreme Kıdemli Üye

Seviye:
    slm arkadaşlar ben 1-2 haftaya kadar 2008 gt compe alıcam inş.
    yazında seka parka gitmeyi düşünüyorum ramp tarzını tatmak için:Dama hiçbirşey bilmiyorum. rampalarda nasıl hareket yapılacağı nasıl zıplanacağı(yükselineceği) anlatırmısınız.ve kısa hareketlerin nasıl yapılacağını anlatır mısınız ...yorumlarınızı bekliyorum...şimdiden tşkr.

2. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Seka park'a 2 kere gittim,avatarımdaki fotoğraf geçen yazdan,en son 18 haziran'da. Güzel bi park ama streette çok iyi olmalısın ki orada bişeyler yapabilesin,oraya gittiğimde 180 yapmayı bilmediğimden hiç hız alamadım ve büyük rampayı kullanamadım.Biraz havalanmak istiyosan 180 ve bunnyhop'un iyi olmalı.Biz bu yaz da 3 bisiklet gidicez,haberleşir beraber gideriz,benim msn adresim atillaninmsnadresi@hotmail.com,ekle konuşuruz;)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

mac-bmxtreme bunu beğendi.
  3. mac-bmxtreme

mac-bmxtreme Kıdemli Üye

Seviye:
    saol verdiğin bilgiler çok işe yarayacağa benziyo..bide rampanın tam ucunda ikenmi bunny yapılıyo. quarter pipe dede bunny gerekiyo mu yoksa hızlanıp gelmek yeterli mi?

4. dask-

dask- Aktif Üye

Seviye:
    kardesim forumda ki anlatımlardan pek bisey anlamazsın gidicen işi bilen biriyle oraya o sana hareketi göstererek öğretcek..ben cok bilgi topladım netten flat için hiçbiri işime yaramadı acıkcası birinin sana hareketi yaparak anlatması lazım o zman kaparsın işi;)

_-_sürücü_-_ ve mac-bmxtreme bunu beğendi.
  5. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Rampanın ucundayken mi bunny yapılıyo falan bunları düşünme,bu kadar teorik olmayın:D,düşünmeye gerek yok,oraya gittiğinde görüyosun:).Yeterli hız aldığında rampa fırlatıyo seni ama seka park'da pedalla hız alamıyosun büyük rampa için,quarter denilen rampadan 180 yapıp hızlanman gerekiyo.

6. cesurcinobmx

cesurcinobmx Yeni Üye

selam ben bmxciserkan rampasürmek istiyosan arkadaşların dedigibi bilen birisiylegit istersen bensanayardımcıolurum eklebeni konuşalım

barışveçelik, mac-bmxtreme ve endy bunu beğendi.
  7. neodim_bmx

neodim_bmx Forum Bağımlısı

Seviye:
    ewet 180 ııcene ogren hıc al piramitlerden air alırsın sora ii şanslar
    rampada gerı gıdıp 180 ters yapabılırsın cok tatlı duruyor tekrardan iii şanslar............

8. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    rampada sürmek için seka parka gitmene gerek yok. Halkalıdaki rampalara git orda biraz öğren alış sonra seka ya gidersin

9. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Evet İstanbul'daki arkadaşlar için İzmit Seka Park'daki rampaların İstanbul'dakilerden bi fazlası yok. Tek artısı soyunma kabinleri,lavoba,kantin vb gibi şeyler var.Kantini müthiş pahalı ama:D

10. mac-bmxtreme

mac-bmxtreme Kıdemli Üye

Seviye:
    ama bide şu var......ben anadolu yakasında oturuyom.buradan hemen yakınımızda tren istasyonu var. bisiklet taşımak trenle daha kolay.trenden inincede seka çok yakında zaten.........karşıya geçebilmek için bikaç vasıta değitirmem veya ailemle gitmem lazım(bilirsiniz anne veya babanız başınızdayken asla rahat hareket yapamazsınız yani çalışamazsınız) bu nedenlerden dolayı benim için en mantıklısı seka ama karşıdaki rampalarada giderim:.......:in:

11. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    sizin taraftaki bmxciler arada bir geliyo halkalıdaki rampalara. onlarla konuş beraber gidersiniz. ulaşım çok kolay kadıköyden vapura binicen sirkecide inip trene binince son durak zaten halkalı.