Raleigh - Stream

Scudo
Tepki
81
çok güzel bir bisiklet
orjinal rengi mi yoksa siz mi boyadınız?
Bir sorum da bar-end için niçin tek barend ayna kullanıyorsunuz, ayna ile birlikte işe yarıyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: bülent kara

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
@MEHMET ENES ÇAKIR

teşekkürler, gece çok işe yarar beyaz olması :)

RALEIGH Markası bayaa köklü aslında, 1887'de kurulmuş bir İngiliz firması. Yakın zamanda amerikalılar almış galiba. Yabancı ülkelerde (Avusturya'da gördüm bayaa - ama genelde şehir bişikletleri var). Türkiye'de bi iki yerde satılıyor.

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
@Bartuğ Sayın
Beyaz, orijinal rengi. Aslında albenisi ordaydı :)
Bar end olarak görünen aslında sadece ayna. bar-end işlevi yok ne yazık ki. Ama öylesini de kullandım, çok iyi fikir, düşünüyorsanız tavsiye ederim.

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
@umutkahraman
Teşekkürler. Hep temizdir kendileri; her gezmeden sonra, her yerini ıslak bezle siliyorum üşenmeden... Hasta etti beni bu beyaz olayı :p

Sedat YUKARIÇUKUR

Daimi Üye
Tepki
330
Bisiklet
Kron
Hiç bu kadar beyaz bir bisiklet görmemiştim. Arkadaşınız haklı sanırım. Güzel bisiklet. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
raleigh bisiklette klasikleşmiş bir markadır. yabancılar çok kullanıyor. ben bu beyazlar içinde yüzen bisikleti de ilk defa görüyorum.:) hiç bu kadar göz kamaştıranı görmemiştim. parlıyor, "ben buradayım" diyor resmen.

• Beğen

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
@bahadır76

ben de bayaa duymuştum bu markayı, bir kaç defa yarışlarda da (resimlerde) görmüştüm. yabancılarda daha fazla biliniyor. bizde yok gibi bir şey :(

rengi beyaz olduğu için fazla dikkat çekiyor ama yav, sokakta durduranlar oluyo bakmak için :) nazara gelmesek bari :D

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bulent Kara

aman diyim :)
şaka bir yana bisiklet güzel. bilmiyorum parçalar sonradan mı değişti ama braz fazla beyaz olmuş sanki. Ama renkler zevk meselesi ve tartışılmaz derler, kazasız belasız pedallamalar...

• Beğen

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
@Günay Savaş

aslında yeni aldığım beyaz yanaklı lastikler de beyaza beyaz kattı :)
oysa ki orijinalinde sadece jantlar beyaz.
onun dışında değişiklik yapmadım.
ama inanın ki görünürlük çok önemli - yani trafikte fark edilmek.
özellikle gece çok faydası oluyo, arabalar daha uzaktayken selektör yapıyolar.
reflektörlü yelek, yanıp sönen stop lambası, bilek reflektörleri filan hep vardı ama bu kadar fark edilmiyodu sanki önceden (siyah bisikletimle).
tavsiye ederim :)

Tolga Oz

Üye
Tepki
12
@Bulent Kara

Bence boyayalım dostum :) getireyim sprey boyayı, verelim beyazı çamurlukların üstüne... 3 kat yaparız :in: bir cumartesi günü bu konuya eğilelim derim size :vroam:

• Beğen
Tepki
1
kardeş gercektende cok güzel markasıda tartışılmaz saten fazla kimse bilmez bu markayı ama eski bisikletleri cok saglam ve az bulunuyor ingiliz markasıdır cogunluk eski klasik modelleri var yeni modelleride var ama eski modelleri daha güzel benim için allah kazasız belasız binmeyi nasip eylesin

• Beğen