Radyoda DJ'lik yapan birisi, yoldaki bisikletliye ağır küfürler ediyor! (video)

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
Anlatılmak istenen fikir iyi; fakat kurgu felaket. Bir kurgu yapılacaksa, kurguya katılmış herkesin bundan haberi olmalı. Biskletçinin haberi var gibi durmuyor ki hazırlayan da bunu "bisikletçi bizi duymadı" yargısı ile belirtmiş. Fakat duymamış dahi olsa, kurgu bile olsa, eğer bisikletçinin bundan haberi yoksa isterseniz dünyayı kurtaracak bir fikri yansıtmak isteyin, bu etik olmaz.
İkincisi ise bisikletçi, araçtakilerden ve videoya çekilmesinden rahatsız gibi duruyor. Kısa bir video olduğu için öncesini, sonrasını, hikayesini bilemiyoruz tabi. Umarım bisikletçi de mizansene dahil biridir.

Scudo

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
vermek istediği mesaj belli değil, ben ilk dinlendiğimde ana avrat sövdüm arkadaşa açıkçası. ama sonra kurguladım kendimce kesip yapıştırdım bişeyleri, sonra böyle küfürler çıktı ortaya , aslında bisikletliye böyle davranan birine verilecek tepkiyi vermek istedim:eek:
işin şakası umarım arkadaşın dediği gibi mesaj vermek amaçlı çekilen bir videodur.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Fatih Erdinc ulaşınca teyit ettireceğim

Fatih Erdinç diye bir arkadaş tanıyorum sanırım bisikletli arkadaşı dedi. Nete girdiğinde teyi ettirecekler.

Bunun dışında bisiklet kullanmayanlar baya komik bulmuşlar, bisiklet kullananlar kızgın. Mesaj nerede? Merak ettim doğrusu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Vine açıklaması yeterli ve açıklayıcı değil. Onu geçtim, video'nun başında çekim yaparken "kurgudur yada canlandırmadır" demesi kaç saniyesini alır! Olaya biraz da bu yönüyle bakın isterseniz. Ben savunulacak bir taraf, bir kurgu göremiyorum. Burada tamamen geri vites söz konusu. Video'yu kaldırıp özür dilemeli.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar vine'da açıklama falan yazılmaz, kurgudur canlandırmadır'ı diyecek vaktiniz bile olmaz, vine'ın olayı zaten o kısa sürede anlatabildiğini iyi kötü anlatmak..

Amma abarttınız..

• Beğen
Tepkiler: Sahin Kiziltug

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hakan Gündüz bu gibi meselelere dikkat çekmeye çalışan ve bunu düzenlediği kurgularla gerçekleştiren bir radyo programcısıdır. Video yu izleyemedim fakat abartmış olabilir. Bazen abartmada da başarılıdır kendileri.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Son Dakika Haberleri ‏@TwiterSonDakika 2 sa.

Dj olmuş ama Adam olamamış! @DjHakanGunduz isimli şahsın bisikletçiye TACİZİ. (+18) Sesli izleyiniz.PAYLAŞINIZ (link)

Son Dakika Haberleri ‏@TwiterSonDakika 2 sa.

Bugün bisikletliyi Taciz eden, yarın Bayan şoförleri taciz etmez mi? @djhakangunduz’un taciz goruntusunu paylaşalım (link)

Bu kurgu küfürsüzde yapılabilir.

- Anca gidersin
- Aha geçti gitti

Hiç tanımadığı bir kişiye Ya.... deyip o.çocuğu demek ne demek?

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
"Arkadaşlar, bir bisikletçi olarak tipik türk şoförünü anlatmaya çalıştığım vine videom ile uğrasanlar var şu an gündemde.RAĞBET ETMEYİNİZ :) "

bunu yazmış twitıra

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Melih Çolak

Bisiklet sürüyordu bu arkadaş değil mi?

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
evet öyle yazmış kendisi ne kadar doğru bilinmez

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Turan Babacan

Valla avukatı gibi olacağım ama benim bildiğim bayağı bir sürüyor hem de. (Kilyos-Fethiye, İstanbul Sofya yapacak kadar)

Yani konu bisiklete, bisikletliye hakaret falan değil. Bu tarzı beğenmeyebilirsiniz (ben de çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim) ama o kadar.

Burdan yola çıkarak adamı "bisiklet düşmanı aşağılık küfürbaz" haline sokmanın alemi yok.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Konunun amacı bilindiği halde Hakan Gündüz'e saldıranlar, yakında onun uygunsuz tapelerini de ortaya çıkarıp gerçekleri gözümüze sokacaklar, az kaldı :)

kana

Üye
Tepki
11
Vine videoları genelde bu tip ironiler içeriyor. Bu videolar hakkında hiçbir bilginiz yoksa Facebook, Twitter veya Vine'ın sitesinde videoları izleyip nasıl bir tür olduğuna bakabilirsiniz. Sadece Vine videosu çekerek "İnternet Ünlüsü" olan bir sürü kullanıcı var. Eğer her vine videosunda söylenen şeyleri "gerçek" olarak algılayıp tepki vermeye kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız.

Hakan Gündüz'ü 15 yıldır çalıştığı üç radyoda da dinledim. Best Fm ve Radyo D'de çalıştı. Son olarak X Radio'da program yapıyor. Gayet sportif bir kişiliktir. Sporu yaşam için yapıyor desem yeridir. Söz konusu videoda ilk başta algılandığı gibi bisikletçiye bir hakaret söz konusu değil. Yani bu onun gerçeği değil. Hakan Gündüz hakkında kısa bir araştırma yaparsanız niyetini anlarsanız zaten.

• Beğen

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
"beğenmedik, küfürler abartılı, başka türlü anlatamamış mı" gibisinden eleştiriler anlaşılır da; konu neredeyse "başörtülü bacıma saldırdılar" kıvamına geldi :)

• Beğen

Gültekin R. Demirkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
275
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar...Bizde toplanalım elimize basit bir kamere arabada gidenlere bi sövelim. Sonra da diyelim ki "arabada gidenlere değil çevreye verilen zararı göstermek için yaptık" desek biri demez mi "adabı bu mudur"...Değildir...Birşeyleri dile getirirken küfüre hakarete gerek var mı hatta ROL İCABI DA olsa

• Beğen
Tepkiler: verisakeet

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bazı arkadaşlar ısrarla halen DJ yi savunuyorlar. Afedersinizde bizde o zaman dj lerin haline dikkat çekmek için vine çekelim video da milletin anasına avradına bacısına sövelim sonra yok efendim biz dikkat çekmek istedik. Eğer dikkat çekmek istiyorsa ona bir ayar çekerim hayatının dikkatini görmüş olur! DJ se dj liğini bilsin adamı sinir etmesin. Allahtan adana da falan değil yemin ederim 20 sene korkusundan dışarı çıkamaz o adam burada. Hapis hayatı yaşatırlar adama. Halen saçma sapan sağduyu lu mesajlar yok efendim arkadaş şöyle dikkat çekmek istemiş yok böyle mesaj vermek istemiş. Onun vereceği mesajı..... neyse. Artık o bölgede yaşayan arkadaşlar bir araya gelip BİR ŞEY YAPARLAR HERALDE!

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Nur Banu Molla "Bisikletcinin adi kadir sahin istanbul kucukcekmece bisiklet grubundan. Videoyu bizden duydu ogrendi kuplere bindi. Eger bu bir saka olsaydi kadir'in de rizasi olmaliydi. Aciklasin simdi."

Yorum yaparken hakaret edilen kişinin yerine kendinizi koymanızı. O.çocuğu diye birisi size bağırsa ne hissedersiniz diye sormuştum. Ama bir türlü buna cevap alamadım. Burada hakrete edilen kişi görünce kan beynine sıçramış ve aşırı sinirlenmiş.