Race Face Deus Furç Takımı 1 1/8"

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Merhabalar arkadaşlar, bisikletimin tüm parçalarını Raca Face topladım, elcekler aynakol vs her şeyi Race Face oldu, bu furç takımını da kendim için almıştım fakat, internal furç destekleyen kadrom yüzünden kullanamıyorum. maalesef Giant kadrom gömmeli furç destekliyor...

İhtiyacı olan bir arkadaşa bu furç u uygun fiyata ayarlayacağım. Hiç kullanamadım haliyle, sadece kadroya takmaya uğraştım, biraz yağ oldu ama o yağları da sildim. Kullanma klavuzu ve etiketi bile duruyor :)

Normalde satış fiyatı 70 dolar, Rockymountain'de indirime girmiş 40 dolardan satılıyor, ben buna kargo dahil 50 TL istiyorum. çiziği yok rulmanları fıstık gibi :)

Bariz zarar ediyorum ABD'den kargo parası verdim, getirttim ama external olmasından ötürü hiçbir işime yaramıyor bari birisinin işini görsün.

alıcı lütfen kadrosunu kontrol etsin benim düştüğüm duruma düşmesin, aksi takdirde parasının 10 lirasını kargo ve emek masrafı (shipping&handling) kesmek durumunda kalacağım..

Resimler:
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
İlan günceldir, bu profesyonel rulmanlı furç takımını bu fiyata kesinlikle bulamazsınız.

Erciyes Çeteci

Aktif Üye
Tepki
59
Bir sorum olucak acaba Geotech Team'e uygun mudur beni bilgilendirirseniz sevinirim

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Arkadaşlar ben bilmiyorum iki çeşit furç var işte eğer sizin furç takımınız dışarıdan gözüküyorsa uygundur..

iki çeşit furç vari birisi threadless (bu race face bundan) diğeri de internal.
Threadless'lar şu şekil oluyorhttps://store02.prostores.com/53x11bikestore/catalog/Headset/PT-1756.JPG
internallar ise böyle:
http://www.asia-manufacturer.com/propicture/a46/36258/pb_kj8h1283135721.jpg

buna göre kadrolarınızı kontrol edin, ben bahsettiğiniz modelleri bilmiyorum...

ali ayhan cıvıl

Daimi Üye
Tepki
115
sayın kardeşim furç takımını almak istiyorum....özel mesaj atıyorum size..........

stonehand

Üye
Tepki
0
İsim
A.SANDIKCI
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

Özel mesaj atamıyorum. Eger ki halen ilanınız güncelse Siz mailinizi bildirirseniz, satmadıysanız furş takımınızı almak isterim.