Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Puanım hakkında bilgi almak istiyorum.

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında A.Taha TERCAN tarafından paylaşıldı.

1. A.Taha TERCAN

A.Taha TERCAN Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba herkese.Yönetici arkadaşlardan bir ricam var. Benim puanım neden bu kadar düşük acaba ? Hani ne yaptığımı bileyim ki tekrar etmeyeyim.Forumu gerçekten seviyorum çünkü. Konuyu buraya açmayı uygun buldum. Nereye ve kime soracağımı bilemedim kusuruma bakmayın...

2. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Kim eksi puan verdiyse nedenini yazmıştır. Yeni üyelere genellikle Türkçe kurallarına uymadığı için veriyor bazıları. Her neyse önemli olan puan değil senin niyetin abi. :)

A.Taha TERCAN bunu beğendi.
  3. A.Taha TERCAN

A.Taha TERCAN Aktif Üye

Seviye:
    Niyetimiz iyi niyetimiz güzel ya HU :) .Kırmızı kırmızı hoş gelmedi bir de oradaki eksi işareti. Ama bu kadar çok yapmamışımdır imla hatası herhalde :).

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abimiz uzun bir süre foruma girmemiş.O arada eksi repler verilmiş.Ama süre geçince de kontrol panelinden kalkmış.Göremiyor :)

A.Taha TERCAN bunu beğendi.
  5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Dostum çok takılma kırmızıya bende bu foruma ilk üye olduğumda bir kırmızı görmüşlüğüm var :) sen iyi niyetin ile forum kurallarına uygun paylaşımlarda bulunursan emın ol bir hafat geçmeden yeşil olursun.Daha hızlı olsun isiyorsan da biraz araştırma yap onları yayınla olmadı değişik bir bakım uygula bisikleti resimle onları yayınla bir geziye git resimle yayınla bu tip paylaşımlarda bulunursan hem forum renklenır hemde anlamadığın şekilde teşekkür ve artı rep alırsın.Kıssadan hisse ne kadar paylaşım o kadar puan :) dedim bir baktım artı olmuşsun bile :) bak bir paylaşımda ne hale geldin görüyorsun değil mi :)

Hasan Kuru, emre evgin ve A.Taha TERCAN bunu beğendi.
  6. A.Taha TERCAN

A.Taha TERCAN Aktif Üye

Seviye:
    Yeşil olmuşum :). Çok teşekkür ederim. Süpersiniz :). Akşam akşam yok yok gece gece mutlu oldum :). Bugünün en mutlu olayı :). Vallahi baktım kontrol panelinde hep teşekkürler falan vardı :) Herkese cana gönülden şükranlar :). . .

7. A.Taha TERCAN

A.Taha TERCAN Aktif Üye

Seviye:
    Hocam bisikletle ilgili sorunları atlatayım da bugün tam geldi derken geri göndermek zorunda kaldım 2" büyük almışım yarın geri göndereceğim. Bir gelsin de düzgün hali ben neler neler paylaşacağım inşallah :). Tavsiyeler için teşekkürler :in:

8. Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Tahacım sana 10 puan veriyorum.Haftaya da sözlü notu vericam.Dönem ödevini de düzgün hazırlarsan yetmiş puanla şampiyon olursun.:D
    sağlıcakla..bırak daanık kalsın ;)

emre evgin ve A.Taha TERCAN bunu beğendi.