Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ptt cell kullanan arkadaşlardan ufak bir ricam var.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tolga Çelebi tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    ,
    Serbest kürsüyü aslında pek kullanmam ama bugün zinhar gerekli oldu. Neyse konuya geçelim ;

Jant setimi forumdan bir arkadaşıma satmak üzereyim, ( hatta yarın kargoluyorum ) arkadaş da benim gibi öğrenci olunca bu bağlamda bende PTT kargoyu seçtim. Malum jant seti hallice büyük ve biraz da ağır olduğu için hemde uzun mesafe ( İst-Malatya ) gideceği için arkadaşım için daha uygun hale getirecek bir kampanya aradım ve buldum.

Sizlerden ricam şudur ; Eğer aramızda veya yakınınızda PTT Cell kullanan arkadaşlarım varsa
    Pttcell | Ptt Kargo İndirimi şu kampanyadan yararlanmak istiyorum. Lütfen vaktiniz varsa "1788'e" "Ptt Kargo" yazıp göndermeleri. Sadece 1 kişinin yapması yeterli arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla kodu söylerseniz çok mutlu olurum.

Not ; Bu konuyu neden DH'de açmadın diyebilecek arkadaşlarım olabilir. Bu ortamı daha samimi bulduğum için konuyu burada açmayı uygun gördüm. Tekrar teşekkürler.

2. Yunus M.

Yunus M. FOREVER MTB

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam jant seti ptt şube teslim 20 tl tuttu yeni aldım bilginize. İst./ manisa

Tolga Çelebi bunu beğendi.
  3. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar kod tekrar lazım oldu da eğer PTT Cell kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz ? " Ptt Kargo " yazıp 1788'e göndermek yeterli eğer bulamazsak canınız sağolsun.