Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

psylo için yardım

Konu, 'Süspansiyon' kısmında ahmet ozgen tarafından paylaşıldı.

1. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    merhabalar arkadaşlar psylo maşamın bakım vaktinin geldiği kanısındayım :) gidondan kitlemesi çalışıyor fakat maşa hala esnemeye devam ediyor.yağını tuzunu ayarlayayım diyorum var mı aranızda bilen bi yardımcı oluverin.

2. bts.elektronik

bts.elektronik Forum Bağımlısı

Seviye:
    yağ eksilmesinden dolayı,amortisörü kitlesende esnemeye devam eder yanlız üstten yağ ilavesi gibi pratik çözümler işe yaramaz. amaortisörün komple sökülmesi yada enazından sadece yağ tüpünün olduğu tarafın sökülmesi ve tüpe dışarda yağ konması,ayrıcada eksiltmeye neden olan orig lerin değişmesi gerekir.bu işlemin nasıl yapılacağı amortisörün web sitesinde var. ama yağ,özel bir süspansiyon yağı, bulabilirmisin bulsanda yapabilirmisin bilmem. önce siteye bir bak yapamayacağına karar verirsen uğraşma ve bisikletçiye götür.

Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.
  3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Teşekkürler ben de yapamadıgım takdirde bir ustaya göstereyim yani yapamazsam

4. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    teşekkür ederim tavsiyeniz ve ilginizden dolayı

5. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    evet ben bu pratik cözümü denemiştim acı tecrube denemeyın yag içeri girmiyor fıskırıyor sakın o yuzden yag tupunu acın içine yeterınce yagı koyun yavasca tupu kapatın tubu kapatırken fazlasını atıyor zaten ama yavas kapatın hızlı basarsanız gene fıskırıyor dikkat!!