Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Psp fat (1004)

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Ouz Deniz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Yazılımı 5.50 Gen-B (Full) dur.

Bu cihaz Wi-fi desteği sayesinde internete girebilmekte olup Playstation 3 e bağlanabilir,16 ya kadar diğer psp lerle multiplayer oyun oynama imkanı tanır.

Bütün çözünürlükteki fotoğraflarınızı görüntüleyebilir,mp3-wma-aac-aac+ formatta müzik dinleyebilir, 480x272 çözünürlüklü ekranda film ve video izleyebilir dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Bütün uygulamalar ve oyunlar sorunsuz çalışır.UMD disk kapağını açan düğme kırılmıştır.(Sivri bir şey ile açılabilir)[UMD'yi hiç kullanmadım çünkü internetten indirdiklerinizi kurabiliyorsunuz]

LCD ekranı daha önce birkez kırılmıştı.Sharp marka orjinal TFT LCD ile kendim değiştirdim.İade garantilidir.Ürün çiziklidir ama düzgün çalışır problem yaşatmaz.Alan arkadaşa hayırlı olsun.

FİYAT: 250TL

Paket içeriğine

-Sony PSP 1004 (Fat) konsol

-1800 mAh lik orjinal bataryası

-3600 mAh lik yedek bataryası

-ipod, nintendo, mini usb,psp uyumlu bütün girişleri şarj edebileceğiniz data kablosu

-Beyaz renkli taşıma kılıfı

-8 GB memory stick pro duo (macig gate ) ultra hızlı kart

dahildir.

Opsiyonel olarak fotoğrafta görülen (KİNGMAX)ultra küçük 4 GB'lık Flash bellek içerisinde 10 oyun ve birçok uygulama verilecektir.

Bu fiyata +20 TL olarak yansıyacaktır.

Dip Not:Şu anda Sivas'ta bulunduğum için kargoyu Sivas'tan göndereceğim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.