Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ps3 V Xbox360

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında semih yabacı tarafından paylaşıldı.

1. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Arkadaşlar şu aralar yeni bir oyun konsolu alacağım. Ama hangi konsolu almam gerektiğine karar veremedim. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim.
    ps3 xbox360 wii psp

2. Mutlu Köksal

Mutlu Köksal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kopya oyun oynayacaksan playstation exclusive oyunlarında gözün yoksa xbox,diğer bütün durumlar için ps3

3. Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye:
    XBox 360, konsol dünyasında üstün olmasına rağmen ülkemizde PlayStation 'un yaygınlığından dolayı yeterince tanınamıyor. Bunun sonucunda PlayStation gerek iyi gerek kötü yönleriyle tercih ediliyor. Öncelikle yazdıklarımda hiçbir fanatikliğin olmadığını belirtmek istiyorum ki bu durumdan hiç hoşlanmam.

XBox360 gerek grafik kalitesiyle, ONline sunduğu hizmetlerle ve oyun kalitesiyle önde. Fiyat bakımından da daha cazip. Kamera sensör teknoloji konusundanda emin olun ki kuşkusuz Kinect, Move 'dan daha daha iyi.

Hertürlü sorunuza cevap veririm.

4. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Aslında dediğiniz gibi ülkemizde daha yaygınlığından dolayı ps almaya daha yatkınım, hani oynadığım oyunlar olsun (pes, god of war vs.) gibi değişik oyunları sürekli ps oynadığımızdan dolayı bi yatkınlık var. Ama xbox360 2 yide bi mağazada denemiştim oynadığım oyun basit grafikli olmasına rağmen kendinde kinect sayesinde harektli olduğun için ayrı bir tat verdi. Bikaç forumda okumaya çalıştım ama tam bir taraf olmuş hem ps cılar hemde xbox cılar kendi konsollarını baya övdü. Hani bu da yardımcı olmaktan çok daha çok kafamı karıştırdı.

5. Mutlu Köksal

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hiç bir zaman konsensüs sağlanamaz ps vs xbox muhabbetlerinde :D en azından ben rastlamadım daha yıllardan beri.Onun için ikisinin birbirine göre artılarını eksilerini karşılaştırıp kullanım şeklinize,sebebinize ve ihtiyaçlarınıza göre karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

6. Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye:
    XBox 'un joystick kaliteside PlayStation 'a göre iyi. Ayrodinamik tasarım hem elinize tam oturup konfor sağlıyor hem de daha kolay bir oyun sunuyor.

7. ibrahim m yaradilmis

ibrahim m yaradilmis Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeş ikisi de güzel ama ps alınca oyun almak zor. xbox ise kırılabilir oldğu için 10 lira oyunları bu sebepten bile tek geçerim. hee grafik kalitesi vs karşılaştırmak istiyorsan youtube da binlerce video var.ikisinin de birbirinden üstün oldğu kısımlar var .vala bende xbox vardı sırf bağımlısı oldum diye satmak zorunda kaldım :)

8. Mutlu Köksal

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Eğer konsolun kırılması problem olacaksa sorun değil ps3 te kırılabiliyor.