prowell vs geotech (kask)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
çok kararsız bir kişiliğim var, birşey alırken iyice incelerim vıcık vıcık ederim o şekilde alırım . şimdi prwell f-55r model kask almaya niyetlenmiştim fiyatı 60 lira. kargosunuda eklersek 6-70 lira gibi birşey olur sanırım.

delta bisiklette de geotech takıldı gözüme. onunda fiyatı 78lira ama pazarlıkla 70 tl alırım sanırım.

sizce hangisini almalı?
https://www.deltabisiklet.com/Pub/DeltaBisiklet/_Cached/2411423a083956e9fabc31390f2014e3_4054.jpg
http://www.thaimtb.com/webboard/507/253502-1.jpg

Scudo

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
geotech kaskların düşük modellerini almanızı tavsiye etmem arkadaşımda var çok özenmiştim ama eskişehirde yoktu ozamanlar şimdi almış arkadaşım ben koruyucu bir yanı varmış gibi görünmedi yanlız ben en alt modelini inceledim 40 lira olan üst modelleri bilemem ama prowell daha iyi galiba

Hüseyin Demirel

Daimi Üye
Tepki
80
benm gözüme kestirdiğim bir kask var siyah beyaz :) geotech ama bisikletim mavi neden dicekseniz yeni bir scott scale 50 almayı düşünüyorum :) bence hoş kaskları var geotechin 70 civarına

Anil Yavas

Üye
Tepki
20
bende bu iki marka arasında kaldım.izmirde prowell var ama sitelerde geotech cok gidiyor.

Ali ATAY

Daimi Üye
Tepki
97
Tipinden ziyade kaskların özelliğine bakın Geotech'in düşük seri kaskından bahsediyoruz ve bildiğimiz sıkıştırılmış köpük kullanmışlar.Köpüğün üstüne de renkli asetat koymuşlar Prowell ise Petek dokusuyla darbeyi dağıtan özellikte bir kask yapmış. İkisini iyice inceleyip karar vermelisiniz, tip şekil renkten ziyade bunları da göz önünde bulundurmalısınız. Ben prowell tercih ettim gayette memnunum ;)

• Beğen
Tepkiler: onr.krgz

Anil Yavas

Üye
Tepki
20
valla o zmn prowell alıcam gibi.markalar arasında bu kadar fark olabiliyormu?sonucta kask yani hayati parca.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Ali ATAY

senin kaskı cm de inceledim şekli hoşuma gitmedi f-55 modelide her yerde yok.

(link) bu ürün alt modelmi ki?

aldığınız o pembe f55 in havalandırması nasıl memnun kaldınızmı

Ali ATAY

Daimi Üye
Tepki
97
@özcan parlakoğlu

Pembe kask hiç sıkıntı yok gayet güzel! benim x-7 modeli hoşuma gitti onu aldım sizin f-55 gittiyse düşünmeden alın çünkü f-55 benimde çok hoşuma gitti bu kaska birşey olursa bundan sonraki f-55 olacaktır:cool:

adem kukur

Üye
Tepki
3
@özcan parlakoğlu

slm eger prowell almayakarar veririsen f55 modeli çoktemiz L beden bana büyük geldigi için satmayı düşünüyorum.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
tip olarak geotech daha iyi ama arkadaşların ısrarla söylediğine katılıyorum kask korunma amaçlı olduğundan önce malzeme kalitesine bakılmalı. Burada süs için kask kullanan olmayacağına göre sanırım ben de birçok kişi gibi prowell önereceğim

Ali ATAY

Daimi Üye
Tepki
97
@adem kukur

Prowell de en buyuk beden L dir alırken dikkat ediniz. Ben M kullanıyorum.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
ben prowell kullanıyorum.bir arkadaşımda geotech kullanıyor.ikimizde daha kaskla düşmedik bu yüzden hangisi hoşuna giderse onu al.renk dışında farkları yok.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@adem kukur

M beden :55-61cm
L beden : 59-65cm

bende de 57 cm kafa var dolayısıyla banada büyük gelecek.

ölçüleri prowellin sitesinden aldım

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
40 liralık geotech kask alıcaktım bende ama delta bisikletin sitesindeki 96 liralık kaskın malzemeside aynı 40 liralığında e ne farkı var?