Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Procycle Bagaj Üstü Çanta

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında Ömer Gündoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Bisikletime bagaj aldım fakat birde çanta almayı düşünüyorum.Procycle bagaj üstü çanta buldum,sizce bu çanta kullanışlı,dayanıklı ve kask,hırka,tamir eşyası v.s için uygun mu?

Görüşlerinizi bekliyorum iyi akşamlar...

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Uçkun Barış CANDAN

Uçkun Barış CANDAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben bir dönem kullandım çok kullanışlıydı çok memnundum. Sonra tur bisikletçiliğini bırakınca sattım. Yalnız kask sığmaz onu söyleyim.

Ömer Gündoğdu bunu beğendi.
  3. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkür ederim,peki ne alabilecek kapasitede internet üzerinden sipariş edeceğim için hiç bir fikrim yok kusura bakmayın.

4. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ömer Bey istersen yardımcı olayım ve sana bu konudaki tavsiyemi sunayım.Ürün kask almaz ama hırka,tamir eşyası,turda atıştırmanız için ufak yiyecek içecek,termus vs.vs bunlarla doldurabilirsiniz haftasonu kendi başınıza uzun turları seviyorsanız bisiklete heybe ihtiyacınızdan fazla geliyorsa bu tam alınabilecek bir ürün ben bu konudaki ihtiyacımı satın almak yerine kendim yaparak karşıladım çünkü kargo parasınıda katarsak 55-60 lira para vermek böyle bir çanta için değmez.Yabancı sitelerden alışveriş yaparım ve 20 gün beklerim derseniz bu ürünü önerebilirim çok kullanışlı.

Çarşıda bulacağınız krampon çantası diye tabir edilen çantalar 7-8 TL Klasik okul çantalarının kollarının ayarını yaptığımız klipsler varya 3 tanede ondan spot mağazalarda bulabilirsiniz 2 TL eski sırt çantalarından çıkan ipler 40 cm falan yeterli birde bir ayakkabı yada çanta tamircisine gidip bu ipleri çantanın altına diktirteceksin buda 3-4 TL bu işin içinden maximum 20 TL ye çıkmak varken 55-60 TL vermek canımı yakıyor benim çünkü hakketmiyor.

Benim yaptığım çanta bu şekilde oldu

Üst kısmına ufak delikler açarak çapraz ipler gerdim 1.5 litre büyük şişelere kadar üzerinde sapasağlam durabiliyor.Kafam estiğinde ben bu çantanın içerisine yağmur ve rüzgara karşı tedbir olarak yağmurluğumu sonra sallama çayımı kola kutusundan yaptığım alkol ocağımı tek kişilik ufak tavamı ufak metal bardağımı ufak 100 cc ispirtomu yama takımı allen çakımı sığdırabiliyorum üzerinede boş alan kalıyor üstelik.Üst ipli bölmesinede dediğim gibi matara dışında içme suyum çay için içmek için olsun doldurup yola çıkıyorum.Yolda gördüğüm bakkaldan fırından ekmeğimi domatesimi soğanımı biberimi yumurtamı güzel kasap görürsem et veya sucuğumu alıp ocağımda pişiriyorum gece oluncada huzur içinde eve geliyorum.
    Çok fazla telefon ile ilgilenecek zamanım olmuyor ama illaha olsun dersen güneş paneli bile yerleştirir ondan bile yararlanırım. =D

mersault, H.Genç ve Ömer Gündoğdu bunu beğendi.
  5. Uçkun Barış CANDAN

Uçkun Barış CANDAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Yani nasıl anlatayım 5 lt filan bir kapasitesi vardır heralde. Şehir içinde rahat rahat işimi görüyordu. Hatta kamplı turlar dışında şehir dışında da hiç sıkıntı çıkartmıyordu kapasite bakımından.

Ömer Gündoğdu bunu beğendi.
  6. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kesinlikle çok haklısınız,aydınlattığınız için çok teşekkür ediyorum dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum gerçekten mantıklı geldi :))

7. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İllaha kaskıda taşımak istiyorsan onada çare bu.Çantayı takarsın çantanın üstüne bu file ile kaskını bağlarsın ama kask bagajdan çok kafada daha anlamlı duruyor =)

tselim ve Ömer Gündoğdu bunu beğendi.
  8. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kesinlikle haklısınız ama bir pikniğe,mesire alanına gidildiği zaman pek ihtiyaç kalmıyor :)