Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

problem

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında cazz tarafından paylaşıldı.

1. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    ne zaman foruma girsem bir iki sayfa açtıktan sonra kilitleniyor. sayfa görüntülenemiyor beş dakika geçmeden sayfa yenilenmiyor. bu yüzden forumdan soğudum. neden böyle oluyor. bilen varsa yardım etsin.

2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    bazen bendede oluyor aynı sey ama aynı anda her yerde oluyor sanırım iyi bir konu benimde aklıma gelmişti ama sormamıştım.

söyle bir örnek vereyim ben candedeye özel mesaj yazdım ama ondan sonra sayfaya bir türlü baglanamadım aynı benim ğibi can dedde girip mesajını gönderememiş.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bu konuyu adminler gördüklerinde kesinlikle gerekli incelemeyi yapacaklardır. Ancak ilk adımda bir kontrol etseniz, problem tarayıcınızdan veya internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir mi?
    Çünkü ben neredeyse 7/24 online'ım forumda :) Şu ana kadar (forumun yedeklendiği saatler haricinde) böyle bir sorunla karşılaşmadım. Genelde akşam üstleri 5-10 dk kadar bağlanamazsınız foruma ancak bu kısa süre içinde normale dönen bir durum.

4. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sorun büyük ölçüde Hosttan kaynaklanıyor database down olduğu zaman aynı hosttaki diğer sitelerin de database leri down oluyor...

5. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    yardımlarınız için teşekkürler. düzeldi.

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.