Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pro Scio w3.3 Rpm

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında adilcan adısanoğlu tarafından paylaşıldı.

1. adilcan adısanoğlu

adilcan adısanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Evet abilerim,kardeşlerim,ablalarım lütfen bana bu km+ kadans saati hakkında bilgi verir misiniz ? fiyatı neden bu kadar ucuz ? Yol bisikleti kullanıyorum Yarışlara katılıyorum beni yarı yolda bırakır mı ? [​IMG]

şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

2. Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR

Adı:
    Ahmet Fidancı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Dostum cihaz 100 TL nin üzerinde. Seni 50-60 liralık cihaz bile yarı yolda bırakmaz. Fonksiyonları kafayı yiyecek anlamına gelebilir belki ama çok iyi olmasa da iyi bir marka, yeterli olur diye düşünüyorum.

adilcan adısanoğlu bunu beğendi.
  3. adilcan adısanoğlu

adilcan adısanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ama shimanonun yan markası beni shimano daha evvel hiç yarı yolda bırakmadı ondan güveniyorum :) bide nabız özelliği eklenebiliyor mu ?

4. Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR

Adı:
    Ahmet Fidancı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Detaylarını incelemek lazım ama nabız özelliği olan modellerinin de var olduğunu biliyorum.

adilcan adısanoğlu bunu beğendi.
  5. Ali Aktürk

Ali Aktürk Aktif Üye

Seviye:
    Benim scio kafayı yedi.Durduk yere bir bakıyorsunuz 90 km hızla gidiyorsunuz, bir bakıyorsunuz sabaha durduğu yerde300 km yol yapmış vs vs.Nasıl düzeltecem bilmiyorum.Verdiğim paraya hayıflanıyorum.Sanırım iş işten geçti...

6. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cihazı markasına bakıp gönül rahatlığıyla aldım.( sonuçta shimanonun ürettiği bir marka).Kutuyu açtım. On numara malzeme işçilik keza öyle.Kocaman ekran, görüşü çok iyi aydınlatma falan. Ammaaa.... montajı yapıp kullanmaya başladıktan sonra tamamen hayal kırıklığı. Bütün manyetik alanlardan etkileniyor. Ne max. hız ne ortalama hız doğru. Kadans bir çalışıyor bir çalışmıyor. O kadar kullanışsız yapılmış ki her seferinde pedaldaki mıknatısı düzeltmek gerekiyor. Diğer modellerini bilmem ama Pro scio 3.3 tamamen hayal kırıklığı....

7. Semiral Öztürk

Semiral Öztürk Aktif Üye

Seviye:

aynen katılıyorum pro scio 4 almıştım. 200 tl ye. durduk yerde 99 km hız gösteriyordu. sigma km saatinin yanında çalışmaya başlardı. 1 sene sonra nabzı görmemeye başladı. firmasına mail attım geri dönen olmadı. aldığım yere gittim. onlar aradı ben konuştum. sigma olayını anlatınca sigmaya allerjisi var diye dalga geçtiler. bir sene sonra arızalanması normal dediler. hız sensörunun bağlantı yeri kırıldı. zar zor değiştirdiler cateye gönderdiler üstüne 100 tl istediler. bence prodan uzak dur.