Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pro cyling 2015 18 haziranda steamde

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Save 10% on Pro Cycling Manager 2015 on Steam

Become the sporting director of one of the pro cycling circuit's 90 teams, and compete in a thrilling 2015 season. Participate in over 200 competitions (550 stages) and the ultimate challenge: the prestigious Tour de France 2015 and its official route.

Pro Cycling Manager 2015 - Gameplay Trailer unveiled

Releasing on PC June 18th, pre-order it on Steam tonight at 10% off!

Pro Cycling Manager 2015 developed by Cyanide Studio returns this year on PC with a load of exciting features. Fans of manager games, and cycling lovers in general will be able to lead one of the pro cycling circuit's 90 teams, and compete in a thrilling 2015 season, participating in over 200 competitions and the ultimate challenge: the prestigious Tour de France 2015 and its official route.

indirimdeymiş daha indirim gelirmi acaba

sistem gereksinimleri de yeni çıkan oyunlar gibi çok yüksek değil öyle 8 çekirdek 8 gb ram önerilen sistem gereksinimi de yok

Sistem Gereksinimleri

• MINIMUM:
      • Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.2 GHZ
      • Memory: 2048 MB RAM
      • Graphics: 256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 2600 XT/INTEL HD 3000/NVIDIA GEFORCE 8600 GTS OR HIGHER
      • DirectX: Version 9.0c
      • Hard Drive: 11 GB available space
      • Sound Card: DIRECTX 9 COMPATIBLE
      • Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION AND ONLINE GAME ; *WINDOWS XP NON SUPPORTED

• RECOMMENDED:
      • Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 3.0 GHZ
      • Memory: 4096 MB RAM
      • Graphics: 1024 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE AMD RADEON HD 6850/NVIDIA GEFORCE GTX 460 OR HIGHER
      • DirectX: Version 9.0c
      • Hard Drive: 11 GB available space
      • Sound Card: DIRECTX 9 COMPATIBLE
      • Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION AND ONLINE GAME ; *WINDOWS XP NON SUPPORTED

http://i.hizliresim.com/kk0Y39.png

taner07 bunu beğendi.
  2. Recep-Şahin

Recep-Şahin Kıdemli Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    @Cem Ç. maalesef indirim yapmıyorlar.Ben 2014 versiyonunda çok bekledim sonunda indirim olmayınca malum yollardan edindim oyunu.

3. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Böyle oyunları ben pek beğenmiyorum yani gerçekçi olmuyor bir 2K,FIFA serisi gibi olmuyor.Yolda giderken adamlara çarpıyorsun bir şey olmuyor. Ancak bir bisiklet sevdalısı olarak fiyatıda uygun olursa kütüphaneye eklenebilir tabii ki :)