Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PRC Karbon Kadro

Konu, 'Arşiv' kısmında Mehnur AKGÜL tarafından paylaşıldı.

1. Mehnur AKGÜL

Mehnur AKGÜL Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba;

Aliexpress te dolaşırken karbon kadroları inceledim ve birçok müşterinin (Türk alıcılar dahil) memnul olduğunu belirten yazılar gördüm. Birkaç yerde de türkiyede bazı bisikletçilerin kadroları buradan alıp orjinal ürün gibi sattığını duydum. Sizce benim gibi yarışa katılmayacak biri için buradan alınabilecek karbon yol bisikleti ekipmanlarının sakıncaları ne olabilir ve içinizde yahut çevrenizde bu kadro ve ekipmanlardan alıp deneyimleme fırsatı bulan var mı.

Değerli fikirve görüşlerinizi bekliyorum.

2. Serhat Gülpınarlı

Serhat Gülpınarlı Üye

Adı:
    Serhat G.
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Geçen gün bende incelemiştim bende merak ettim , gümrüğe takılıcak belli bir maliyetin üstünde olmasından dolayı. o konuda hiç fikrim olmadığı için çekindim bende

3. Mehnur AKGÜL

Mehnur AKGÜL Yeni Üye

Seviye:
    Gümrüğe takılması için 5üründen fazla ürün almanız gerek yıl içerisinde tabiki. Birkaç prosedür yada detay daha var. Bunları googleye aratırsan bulursun. Ticari birizlenim bulamazsa gümrük memurları sıkıntı olmuyormuş.

4. Erkin Kalender

Erkin Kalender Speedy Gonzalez

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    genelde 600 dolar civarı,200 lira civarında vergi ödersiniz ama kdv'de ekstradan işlermi bilmiyorum

Şahsi fikrim 2000 liraya ne idüğü belirsiz kadro almak yerine türkiyeden almanız

5. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    @Mehnur AKGÜL Mehnur bey mevzuat değişti hatta çok oldu değişeli bi inceleyip öyle yorum yapın isterseniz