PRC Karbon Kadro

Tepki
13
Merhaba;

Aliexpress te dolaşırken karbon kadroları inceledim ve birçok müşterinin (Türk alıcılar dahil) memnul olduğunu belirten yazılar gördüm. Birkaç yerde de türkiyede bazı bisikletçilerin kadroları buradan alıp orjinal ürün gibi sattığını duydum. Sizce benim gibi yarışa katılmayacak biri için buradan alınabilecek karbon yol bisikleti ekipmanlarının sakıncaları ne olabilir ve içinizde yahut çevrenizde bu kadro ve ekipmanlardan alıp deneyimleme fırsatı bulan var mı.

Değerli fikirve görüşlerinizi bekliyorum.

Scudo
Tepki
39
İsim
Serhat G.
Bisiklet
Giant
Geçen gün bende incelemiştim bende merak ettim , gümrüğe takılıcak belli bir maliyetin üstünde olmasından dolayı. o konuda hiç fikrim olmadığı için çekindim bende

Tepki
13
Gümrüğe takılması için 5üründen fazla ürün almanız gerek yıl içerisinde tabiki. Birkaç prosedür yada detay daha var. Bunları googleye aratırsan bulursun. Ticari birizlenim bulamazsa gümrük memurları sıkıntı olmuyormuş.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
genelde 600 dolar civarı,200 lira civarında vergi ödersiniz ama kdv'de ekstradan işlermi bilmiyorum

Şahsi fikrim 2000 liraya ne idüğü belirsiz kadro almak yerine türkiyeden almanız

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Mehnur AKGÜL Mehnur bey mevzuat değişti hatta çok oldu değişeli bi inceleyip öyle yorum yapın isterseniz