Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Powerball kullanan varmı?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında özcan parlakoğlu tarafından paylaşıldı.

1. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Powerball kullananların görüşlerini almak istiyorum. Kol kaslarında ne derece etkili oluyor?

2. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ilk çıktığında denemiştim, uzun süre kullanmadım, ancak 3-4 dakikada bile ön kol kaslarını çalıştırıyor.

3. Tacir Tahsilat

Tacir Tahsilat Aktif Üye

Seviye:
    Ben kullandım canımsıkıldıkça da kullanırım. faydalı bir alet.Bileği oldukça güçlendirebilir. piyasada birçok marka var bunlardan iyilerini seçilmeli. Kalite önemli. Elinizdeki şey dakikada 16-17 bin devire çıkabiliyor(ben daha yapamadım). Adi ürünün bir süre sonra bozulması işten değil.

4. SerkanEriş

SerkanEriş Bisiklet Meraklısı :)

Seviye:
    evet bende kullandım plastik olanları belli bir süre sonra yatağında boşluk oluyor ama bayağa kullanırsın sıkılana kadar. ısınmadan fazla zorlarsan sakatlanmak bile mümkün.

5. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    almanyada trdekinin 1/3 fiyatına

6. özcan parlakoğlu

Seviye:
    hangi markaları kulandınız orjinal ürünü nerede buluruz

7. Serkan Eyüpoğlu

Serkan Eyüpoğlu Üye

Seviye:
    Hareketsizken bir tenis topu büyüküğünde ve tenis topundan biraz daha ağır olan bu alet döndürülmeye başladığında 2,000 RPM hızdan 15,000 RPM hıza çıkarken 0.45 Kg - 18 Kg arası kuvvet uygularmış.

Masa başı,sürekli klavye kullananlar için çok gerekli bir alet aslında.

8. Serkan Eyüpoğlu

Serkan Eyüpoğlu Üye

Seviye:
    İlginç bir alete de benziyor, hiç denemedim. Rekoru 15840 rpm ile elinde bulunduran Yunan'ın videosunu izledim adam sanki break dans yapıyor.

9. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bende de var, 10 sene falan önce Tr ye ilk geldiğinde almıştım, hala arasora kullanırım, çok faydalı eğlenceli bir egzersiz aracı. Özellikle bilek ve ön kol tendonlarını kuvvetlendirmek için çok faydalı. El bilek problemi olanlar kullanmalı kanımca...

10. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bende kullanıyorum..Belli bir düzende kullanılsa çok fazla faydası görülebilir..Valla ben canım sıkılınca arada bir elime alıyorum :)

11. özcan parlakoğlu

Seviye:
    hangi markayı kullanıyorsunuz

12. Hasan Akyürek

Hasan Akyürek Yeni Üye

Seviye:
    Aletin orjinal olanı sanırım NSD marka olan . Ben hepsiburada dan almıştım gecen sene. Duzenli olarak kullanılır ise kolları gayet guzel çalıştıran bir alet. Hatta cevirme yonu ve kolun duruş posizyonuna gore on kol dışında biseps, triseps hatta gogus kasına kadar etki ettiği iddia ediliyor.
    Ancak belirtmek istediğim bir konu daha var. Powerball un digital sayaclı ve sayacsız olmak uzere iki modeli var . Ben sayaclı olanı almıştım . Bu sayac insanda surekli rekor yapma isteği uyandırıyor ve surekli kendinizi zorluyorsunuz . Benim 10000 devir ile başlayan rekor denemelerim 15 gun içinde 13000 lere geldi ve dahada arttıtmaya calışırken boynumdan ( bu kullanırken boynun da çalıştığını bir ispatı olabilir ) sakatlandım ve daha sonra oğrendimki rekor apmaya çalışırken sakatlanan cok insan varmış.
    Daha detaylı bilgi almak için http://www.powerball.gen.tr/ sitesi ziyaret edilebilir.

13. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    benimde bir süredir aklımda şu lanet bilek ağrılarından kurtulmak için denemek istiyorum bilek ağrısı çeken ve poerball kullanıp memnun kalan var mı acaba ?

14. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Kesinlikle!...
    En önemli kullanım amaçlarından biri budur, tedavi edici ve koruyucu olarak...

mustafa akman bunu beğendi.
  15. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    Merhabalar

Kullanan arkadaşlara; Geliştikçe farklı modelleri çıkmış, misal en son metalik, ama biraz pahalı, plastik almak istesek, güzel ve uygun fiyata nereden alabiliriz ? Teşekkürler...

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=powerball&Brand=Nsd

http://www.bunlardanistiyorum.com/productdetails.asp?ProductTypeID=25

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PrefLoc=2&_kw=powerball&_fcid=204&_localstpos=&_sac=1&_stpos=&gbr=1

Türkiyede: Hepsiburada ve bundanistiyorum sitelerinde benzer fiyatlar var, tabii taksit imkanı hepsiburada da daha iyi

Yada Ebay UK den yada USA den free shipping yada ship ücreti ile 45-50 TL ye modeller var...

Tavsiyeniz ne olur ?

16. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    Tekrar merhaba, bekleyemedim, biraz da araştırdım ve an itibari ile siparişimi vermiş bulunmaktayım...

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=369184&productid=sporpb188lcw

88 TL (6 Taksit) imkanı ile almış oldum, madem soru sordum, aynı derde müzdarip olabilecek arkadaşlara bilgi olsun, Yurtdışı (Usa ve UK) siteleri ve NSD Powerball un kendi sitesindeki fiyatlar kargolama masrafları ile neredeyse Türkiye fiyatlarını buluyor, sahibinden ve gittigidiyor gibi ikinci el sitelerde de kullanılmış ürünler sıfır larından 5-10 TL düşük, bunu da eledim.
    Türkiye de ki siteler arasında da fiyatlar (Signature modeli için) aynı, bende kargo ve taksit avantajı olan ve yanında aynı veya farklı sitelerde 10-15 TL ye satılan Deri kılıf + Kumbara hediyesi de olması hasebiyle hepsiburadan sitesinden aldım. Hayırlı olsun, tecrübe olsun...

*Signature modelini tamamen renk olarak (Beyaz) ve üst model olarak çıkması nedeni ile aldım, avantaj/Dezavantaj mı bilmiyorum.

mustafa akman ve Hakan Yazman bunu beğendi.
  17. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    ben de gecen senelerde ufak bı arastırma yapmıstım almak ıcın ancak fıyatları gorunce vazgectım.

modeller arasındakı asıl fark ne acaba 64 lıraya da var 195e de. omur olarak fark olacaktır bunun dısında nasıl bır fark var acaba ?

18. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
  19. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Dijital sayaçlı olan bence gayet güzel...

İsmail KIZILAY bunu beğendi.
  20. Tacir Tahsilat

Tacir Tahsilat Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar alacaksanız kesinlikle sayaçlı model alın. Öbür türlü çabucak sıkılabilirsiniz.Sayaç işi eğlenceli kılıyor.