Porsuk barajı Gezisi (Eskişehir)

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi malesef kış geldimi şehrimizdeki çoğu bisikletçi sezonu kapatıyor tabi ben bunlardan değilim:)Bu cumartesi porsuk barajı gezisi vardır ayrıntıları yakında bildiricem.Beni kışın soğuk yazın sıcak.kar yağışı yağmur yağışı durduramaz çünkü bisiklet bir açık hava sporu ve iklim şartlarıda bunun bir parçası diyenler varsa geziye bekliyorum.Başlangıç saati 9-10 civarı olucak bilgiler kesinleşince mesaj atıcam.Gezi günü cumartesi bu kesindir.Kimler katılır mesajlarınızı bekliyorum(+18)

Scudo

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
arkadaşlar gezi yarın yani cumartesi günü saat 9da hasana polatkan shell önünden başlıyacaktır.Mevsim şartlarına göre giyinmeyi unutmayın ve kumanyalarınızıda yanınızda getirin.Bu arada varsa bakım onarım malzemelerinizide yanınıza alın görüşmek üzere...

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
gezi gerçekleşmiştir bu ve diğer gezilerin resimlerini yakında yüklerim.Güzel bir geziydi havada çok soğuk değildi bugün üşümedik yani;) birdahaki gezide görüşmek üzere.Tabi birdahaki gezide farklı bir gezi olucak yani sadece bisiklet olmuyacak aynı ağaç dikimi gibi farklı birşey olucak yakında duyurucam görüşmek üzere

Tepki
27
hocam ben artık ağaç dikmeye falan gidemem ama gidersek havanın YAĞMURSUZ olduğu bi zaman gidelim

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
merak etme yamaç birdahaki gezi ağaç dikme olmuyacak aklımda güzel bir fikir var merak etme;)