Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pompa

Konu, 'Bisiklet ve Donanım Ağırlıkları' kısmında kerem sezgin tarafından paylaşıldı.

1. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar presta siboplu bir yol bisikletim var ama buna uygun bir pompam yok bu zamana kadar kompresörden kendim yaptığım ilginç aparatlarla şişirdim ama anladım ki şişmiyor tam olarak bisikletçiden aldığım aparattan da verim alamadım malesef adama ince sibop için pompa lazım dediğimde 5 tllik pompalardan veriyo ama bunların ucu bile uymuyor bisikletime bana önerebileceğiniz pompa var mı ? sürekli yanımda taşımayacağım için ağırlık çok mühim değil tabi 5-10 kg lik olmasın :D arada bir yanıma da alma ihtimalim var ama bunu geri planda tutuyorum ön planda olan tekerin yeterli basınçla şişmesi ve sibobuma uyması artık sibobuma uymayan pompalardan bıktım bisikletim salcano xrs 300 kullanan varsa tavsiye edebilir mi bir pompa ??
    aklıma yatan bi kaç pompanın linkini atayım
    http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,4586,OdesisMc
    http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,4590,OdesisMc

2. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba ben Ankara Decathlon mağazasından pompa aldım pompanın 2 adeti 12,90 ince ve normal sibop uçlarına uygun ayrıca bisiklete de monte edebiliyorsunuz aparatını veriyorlar 2 li promosyonu sanırsam bitti ama tekli halinde satılıyor ürün bu http://www.decathlon.com.tr/TR/mnp-100-el-pompasi-179580241/

kerem sezgin bunu beğendi.
  3. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    yorumunuz için çok çok teşekkürler ama malesef işime yaramıyor çünkü yol bisikleti için yüksek basınç gerekiyor bu pompa en fazla 5.5 bar basabiliyormuş bana en az 7 bar basabilen bir pompa lazım ki 7 bile yetmeyebilir rahatlıkla 10 bar basabilmesi önemli ama korkum da sibobuma uymaması çünkü burdaki bisikletçiden aldığım pompaların hiçbiri uymuyor hangi bisikletçiye götürdüysem uyduramadı hiçbişey...

4. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O zaman en mantıklı çözüm topeak road morph.

5. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    valla bakıcam artık ta şu 5 tllik pompalar neden uymuyo bisikletime bir türlü anlamadım kimse bişey uyduramıyo.... bisikletten soğuycam neredeyse bu pompa da uymassa 80 lira boşuna gitmesin diye korkularım var şöyle bi salcano xrs 300 ü olan arkadaş çıksa dese ki şu pompayla şişiriyorum gidip ondan alıcam bende

6. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  7. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    çok sağol sorucam :))

8. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    bi de arkadaşlar bu presta siboplar için olan pompaların uçları kolay bozuluyomuş hele ki yarış bisikletlerinde yüksek basınç verildiği zaman 2 günden sonra çöp diyolar doğru mu ?? tecrübesi olan biri yazar mı lütfen