Pompa önerisi

Tepki
7
Merhaba

Önceden kullandığım sedona mini pompam kadroya bağlı bir şekilde araziye girdim, eve gelip bisikletimi temizlerken bi de baktım ki pompa yok.Geri döndüm bütün geçtiğim yolları aradım fakat bulamadım.Şimdi yeni bir pompa alıcam fakat kadroya bağlama aparatı sağlam olan ve sedonanın pompası gibi ucuz bir şey almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

Not:Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım.

Scudo

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Memnun isen aynı pompayı alıp ufak plastik ayarlanabilir bir kelepçe ile veya cırt cırtlı bir bant ile bağlama aparatına sabitleyebilirsin.

http://www.yakaladinyakaladin.com/static/img/products_b//kablo_duzenleyici_cirt_cirt.jpg

• Beğen
Tepkiler: Umut Zeydanlı

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
nerede satılıyor tam bilmiyorum ama benzer ürünleri bauhouse, koçtaş gib yapı marketlerde yada büyük marketlerde bulabilirsiniz diye düşünüyorum

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Cebinize yada çantanıza koymadıktan sonra kadroya bağladığınız tüm pompalarda aynı sorunu yaşayabilirsiniz.O yüzden Alper Yıldırım'ın tavsiyesi gayet güzel.Yapı marketlerde olabilir elektronik malzemeleri satan yerlerde olabilir daha basitleri terzilerde olabilir,ayakkabı tamircilerinde düz şekilde olabilir.Yada düz şekilde alıp ayakkabıcılardan sırt sırta yapıştırıp yada dikerek kendinizde yapabilirsiniz diye düşünüyorum.Hiç bulamaz iseniz lastikle de bağlayabilirsiniz pompanızı.

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
paça bandıyla da baglayabilirsiniz ben oyle kullanıyorum ;)

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tuhafiyelerde de olabilir. Hatta tahminimce varsa en ucuza tuhafiyelerde vardır.