Pompa, anahtar vs

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
iyi günler arkadaşlar ben zırt pırt bisikletçiye gitmekten sıkılıyorum tekerin havası sık sık iniyor o yüzden bir pompa almak istiyorum ve gevşeyen vidalar için vs bisikletçiden olanlardan vida sıkıcımı ne deniyor adınıda bilmiyorum.bisikletçinin elinde isviçre çakısı gibi birşey var bisikletin bütün vidalarını vs onunla kontrol edip sıkıyor o aletten almak istiyorum bunları hangi siteden alabilirim onu sormak istedim.link paylaşırsanız memnun olurum.birde uzun yola hiç çıkmadım gideceğim yol çok uzun değil 45 km kadar antalya kemer arası gidip gelmeyi düşünüyorum ama yolda yardım alabileceğim kimse olmadığı için iç teker vs ne götürmeliyim yolda teker patlarsa vs başka durumlar için son olarak bunu sorayım.

Scudo
Tepki
54
Bisiklet
Lapierre
Hocam decathlon un Antalya'da mağazası vardı yanlış hatırlamıyorsam, oradan istediğin her ekipmanı bulabilirsin, fiyatları da uygundur.

• Beğen
Tepkiler: semih_07

anon

Daimi Üye
Tepki
253
İsim
Emir Taha KENAR
Teker patlaması için yama takımı alabilirsiniz

• Beğen

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bir tane ayaklı pompa, bir tane de yolda kullanmak için minik pompa almanız yeterli.
Herhangi bir bisiklet satış sitesine girerseniz bu ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Diğeri de Alyan Çakı olarak geçerek. Yabancı sitelerden alacaksanız "Multi tool" olarak aratabilirsiniz.

Ör;

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)

Örnekler çoğaltılabilir :)

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Kardeşim, senin de bahsettiğin şekilde bisiklette bulunması gereken anahtar takımı...
(link)
Pompa için de SEDONA nın ya da başka bir markanın orta kalite pompası işini görür. Patlayan lastiklerin olduğu zaman da, yanına yama takımı ve yedek şamyel taşıman yararına olacaktır.

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Şu ürün olabilir; pompa+çok amaçlı çakı+levyeler (link)

Bunun dışında yanınızda iç lastik taşımanız lazım :harika:

• Beğen

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
cevap veren herkese çok teşekkür ederim fiyatlarda çok uygunmuş ben pahalı birşeydir diyordum bu anahtar takımı filan bilseydim daha önceden alırdım.bisikleti hızlı sürüyorum trafikte filan bir vida vs çıkacakta düşücem diye ödüm kopuyor ama yine de bisikleti hızlı kullanmaktan kendimi alamıyorum.