Polonya

fatih y

Üye
Tepki
5
Merhabalar Varşovadan Fatih ben. Yıllardır bisiklete binme ozlemi içindeydim fakat Turkiyedeki yetersizliklerden dolayı hep çekinmiştim. Yurtdışına geldigimden beri de her gördüğüm bisikletliye gıpta ile bakıyorum. Nihayet bende biraz hobi biraz spor ve birazda ulaşım amaçlı bir bisiklet almayı dusunuyorum :) Kısmetse sizlerden ve bu siteden öğrenecek çok şeyim var. Bir bisiklet aldığımda resimlerini de paylaşacam :) Saygılarımla..

Scudo

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Uzun yıllardan sonra bende bisikletle buluştum. Ama pişmanım, neden bu kadar geç kaldım diye.. Ertelemeyin bence..
Herşey gönlünüzce olsun.
Saygılar.

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba bisikletçi dostlar erasmus sınavına girmiştim Polonya-Olzstyn kazandım bu şehirde ya da polonya da yaşayan dostlar var mıdır burada? özelden whatsapp tan konuşmak tanışmak istiyorum

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Krakow'dayım ben. Şehir uzak fakat elimden gelen konularda yardımcı olmaya çalışırım :)

erenercan

Üye
Tepki
0
İsim
Eren Ercan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Marin
Bisiklet türü
Cyclocross
Merhaba arkadaşlar, bende forumun yeni üyesiyim ve Varşova, Polonya da yaşıyorum. Polonya Türk bisikletçiler topluğuna katılmak veya tekrar aktif hale getirmek çok güzel olur diye düşünüyorum.