Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PolonezkÖy Mtb YariŞ Vİdeosu(08.05.2009)

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında zorbeyonur tarafından paylaşıldı.

1. zorbeyonur

zorbeyonur Forum Demirbaşı

Seviye:
  2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Onur'cum süper video olmuş ellerine sağlık...

zorbeyonur bunu beğendi.
  3. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel video.. tebrikler..

zorbeyonur bunu beğendi.
  4. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    Merhaba onur, bu şekilde mtb yarışlarını takip edip çekmeye devam edebilme imkanın olursa çektiğin görüntüleri ntvspor da amatörler kulübü adlı proğramda yayınlatma şansım var...

Forumda dikkat etdiysen geçtiğmiz haftalarda düzenlenen Bo-Ce 4 saat solo yarışını videosunu kendi imkanlarımla çekip yayınlatmıştım... Sen de bu şekilde mtb sporuna destek vermek istersen çeke bileceğin bu anlamdaki görüntülerin yayınlanması konusunda yardımcı olabilirim bu konuda paslaşa biliriz... Teşekkürler...

5. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Güzel şeyler oluyor sanki:) Onur, bu öneriye olumlu yaklaşırsan hepimiz sana minnettar oluruz:)

Tabi "pedaltutkunu" arkadaşımızdan bu güzel çabalarının yol bisikleti müsabakaları içinde olmasını canı gönülden isteriz. Bisiklet bir bütün halinde ayaklandırılmalı dile düşünüyorum:)

ErkanEmanet bunu beğendi.
  6. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    Selam aytaç, tabiiki bisiklet branşlarının genel anlamında destek sağlamak isterim elimden geldiği kadarıyla... Ancak bu konuda mtb yarışlarının yol bisikleti yarışlarına göre kısa bir parkur disiplini içinde olması tek kameralı amatör video çekim yapılmasıyla bile haber vtr si çıkartmak mümkün televizyonculuk anlamında... O nedenle onur arkadaşımızdan bu şekildeki çalışmarını söylediğim anlamda yardımcı ola bileceğini belirttim.

Ancak bu anlamda da yol bisikleti yarışları videoları nı çekmekle ilgilenen arkadaşlarımız var ise pratikte değerlendire bilirmiyiz diye inceleyip yardımcı olmaya çalışırım duyrulur....

Bu konuya ek olarak bisikletçilikle illgli yarış organizasyonlarının niye hiç bir spor haberlerinde yer almadığını biraz araştırınca tek suçlunun basın organlarının olmadığını görmekteyim... Kendi çevremde samimiyetimin olduğu 4 tane haber kanalının ilgili sorumlu ve yardımcılarıyla görüştüğümde bu konularda, cumhur başkanlığı kupasının dışında 1 tane bile yapılan organizasyonlarla ilgili olarak basın bülteni almadıklarını belirtiler... Bu konuların sorumluları yok mu federasyonda....:boese157:

Ben sıradan bir kameraman ve mtb ciyim özel bir tv.da çalışan ve bu anlamda ne yaptıysam hiç bir destek görmeden kendi insiyatifim ve bağlantılarımı kullanarak yaptım ve yapmaya devam edeceğim....

7. zorbeyonur

Seviye:
    Önce bu güzel teklifiniz için çok teşekkürler.Tabiki böyle güzel bir teklifi geri çevirmiye düşünmüyorum ancak 6 senelik bisiklet kariyerimde gördümki hakikaten fotoğraf ve video olayına pek önem verilmiyor.Esasında bana bu işi öğreten çok sevgili abim Delta Bisiklet takım kaptanı Mehmet Cemal Yıldızdır.Yıllarca onun videolarını izledim o yarışırken ben çektim ben yarışırken o böylelikle bu zamana kadar geldim sitemi incelerseniz görüceksiniz imkanım oldukça her yarışa gitmeye çalıştım bu video ve fotoğraf olayını kendi sitemden sizlerle paylaşmak istedim sitem oldukça yeni ufak tefek eksikleri var sizlerde bu eksikleri benle paylaşırsanız çok memnun olurum birde şunu özellikle belirtmek istiyorum bazı arkadaşlar benim resmim yada videom çok az diye söylüyorlar ben elimden geldikçe herkesi çekmeye çalışıyorum arkadaşlar bana darılmayın kızmayın benim kendimin ne videosu var ne fotoğrafı ben kime söylüycem o zaman :D

Yol yarışları konusuna gelince geçen senelerdeki TBMM Zonguldak kupasını da yine kendi imkanlarımla çekmiştim http://www.onurerkmen.com/?p=176

Sevgili pedaltutkunu detaylı görüşmek isterim bu güzel teklifinizi msn adresim: erkmenonur@hotmail.com

Son olarak bütçemin yettiği her yarışta tamamen gönüllü olarak video ve fotoğraf çekmeye her zaman hazırım ... Yeterki bu harika sporu bir yerlere getirelim...

8. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    onur bu arada yıldız erkeklerin startında bir şey yazmıyo junr.larda da yıldz yazıyo

9. zorbeyonur

Seviye:
    Teşekkürler mustafa uyarı için en kısa zamanda düzeltiyorum...

mustea7 bunu beğendi.
  10. adm coach

adm coach Kıdemli Üye

Seviye:
    helal olsun zorbey eline sağlık çok güzel olmuş fotolarda videoda

zorbeyonur ve lussman bunu beğendi.
  11. lussman

lussman Aktif Üye

Seviye:
    Onurcum ellerine sağlık çok başarılı olmuş...

zorbeyonur bunu beğendi.