Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PolonezkÖy keŞİf

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında karaburga tarafından paylaşıldı.

1. karaburga

karaburga Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhabalar , yarın Polonezköye orman yolundan gideceğim katılmak isteyen arkadaş olursa irtibata geçebilir..

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    vay vay kadir hocam iyi eğlenceler,,,ne güzel düşmüştüm o çamurda kış idi ama o sene kış çetin değildi,,evet avatarına baktım nostalji oldum bi zamanlar amortisörüm vardı fox yüzlük artık yok yalnız son aşama saykıl kros dehşet para tabi çamura giren toprağa giren asfaltta hayda giden ve stabilizeye giren yol bisikleti,,

karaburga bunu beğendi.
  3. karaburga

karaburga Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sağol kudret abi unutmamışsın,eğlenceli geziydi.Yeni bisikletini güzel günlerde kullan abi...sen neler yapıyorsun bu haft nereye gideceksin?ben yarın poloneze gitmeyi düşünüyorum korkum yollların çamurlu olması :))

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kadir dostum wundere bi bak bi de accuya sağanak yağmur olabilir yarın,,,, pazar temiz pazar çamur banyosu yapabilirsin,yarın ormanlık bölgeye indirir,,,bu pazar bi bıçkıdere var kadir ekip ile bi çalışma yapacağız , 20 mayısa ağır mevzu kartepe otel var bu pazar 70 km durmadan bi gideceğiz kısa molalar olacak bisikleti daha alamadık kadir sayko kros yol da çok para yahu ,,bu benim bisiklet 10 kiloya düştü şimdilik idare ediyoruz işte,,

karaburga bunu beğendi.
  5. karaburga

karaburga Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Önerini dikkate alacağım Kudret abi ,dağ bisikletinde süratliydin saykoyu düşünemiyorum bile :)) kartepe hayallerimi süslüyor benimde kondüsyon tutmam lazım belki ilerde bir kartepede ben yaparım :))))))

6. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    yarın sağank yağmur var dostlar.. :)

karaburga bunu beğendi.
  7. Özgür Demirci

Özgür Demirci Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    :)) avatar super. Kudunun spd lerine el fatiha okudugumuz an. Yanlz bunun birde donus yolu vardi senin camur banyosu yaptigin :)

Camurlar biraz kurusun bende alemdag polonez turlarina baslayacagim. Birlikte pedallama firsati buluruz umarim. Yanima yedek kulakta alacagim:)

karaburga ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  8. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hakikaten güzel günlerdi özgür ,valla özlemişim desem yalan olur ama diyorum ya türkiyede pek bilinmeyen ve sadece şu anda salcanonun elinde bulunan sayko kros yol bisikleti ile çamurlara girmek mümkün tabi iş dahada zor yalnız gidonun çap ayarlarını mtb dağ bisikletine uygun hale getirmişler yalnız salcanonun v frenlisi yok disk fren ben artık diskten çıkmak istediğim için türkiyede hiç bir firmada trigon sayko görmedim v fren karbon her yola uygun yol bisikleti tekeri bile araziye uygun ve ince bakalım trigon modelini kim getirtecek buraya,,,

son aşamamda türkiyede yok bu hatun,,

karaburga bunu beğendi.
  9. karaburga

karaburga Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

hatırlamammı özgür! çamurlar kurusun, güzel bi gezi yapalım sabırsızlanıyorum ....