Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Polisport Chaos'u nasıl bilirsiniz?

Konu, 'Giyim' kısmında SNkaraoglu tarafından paylaşıldı.

1. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaslar polisport Chaos kask almaya karar verdim. Sizce iyi mi ettim? bu fiyatlarda polisport alma bunu al diyeceğiniz bir kask varmı?

(Marka : POLİSPORT
    Model : CHAOS
    Fiyat : 34,75 USD+%18 KDV
    Toplam : 41 USD )

Ayrıca aşağıdaki ürünleride düşünüyorum aynı şekilde başka önerileriniz varsa söylermisiniz.

kask aynası: http://www.bikeandoutdoor.com/ana.php?incmain=urun/urun_detay&urunid=2999&yenikatid=5

suluk kafesi :http://www.bikeandoutdoor.com/ana.php?incmain=urun/urun_detay&urunid=2336&yenikatid=5

suluk: http://www.bikeandoutdoor.com/ana.php?incmain=urun/urun_detay&urunid=3022&yenikatid=5

sele altı çanta: http://www.bikeandoutdoor.com/ana.php?incmain=urun/urun_detay&urunid=3059&yenikatid=5

2. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    polisport Chaos'u kullanıyorum.( kaskı eden kişiye buradan tşkler etmek istiyorum) bence gayet iyi arkadan ayarlayabiliyor önde güneşliği var. grisi gayet hoş duruyo. ben tavsiye ederim şahsen

3. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Kask aynasını ihmal etmeyin. Trafikte çok işe yarıyor. Gerçekten yararlarını çok görüyorum. Fakat araziye girince aynayı çıkartmanız yerinde olur, altından geçtiğiniz bir ağaç onu isteyebilir.

4. Daywalker

Daywalker Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar, dün bir tane Polisport Chaos aldık. Arkadaki ayalanabilir kısımı kafaya göre ayarladıktan sonra elle kaskı geriye itince ayar mekanizması kendiliğinden açılıyor. Bu sorunu forumda daha önce bir sayfada okumuştum, aynı şekilde şikayet eden başkaları da vardı, o sayfayı bulamıyorum şimdi. Ama bunun bir üretim sorunu olduğu belirtilmişti. Alırken lütfen buna dikkat edin. Arkadaki bandın kendiliğinden açılmamsı lazım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ne yapmamız gerektiği hakkında yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Kolay gelsin...

lidda_tr bunu beğendi.
  5. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    yahu ne kadar cimrisin 5 euroluk aynayı canımmm ağaçtan kıskanıyosunyasık yasık o sana meyve versin ısıtsın mezarda tabutun olsun sen 5 euroyu kıskan aaaa olacak şey deil :D:D:D:D:D:D

6. SNkaraoglu

Seviye:
    Ben internetten almak zorundayım. Dolayısıyla inceleme şansım yok. Bike and outdoordan alacagım. hatalı çıkmaz insallah..

7. bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben aldım hatalı felan değil süper kask :in: tavsiye ederim ;) saygılar

8. SNkaraoglu

Seviye:
    Konu canlanmış birden, eski bir soruydu, Ama cevabınız için teşekkürler.

9. Daywalker

Daywalker Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı kasktan bir tane de biz almıştık ama bahsedilen hata mevcuttu. aldığımız yere geri gönderip sağlamını temin ettik. konu canlanmış madem, ben de söyleyeyim dedim...