'' polinez 29 eylül performans turudur ,,

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlar hava iyi,kötü değil ,
belli olmaz ne olur ct akşamıda ,yağmur olursa zati köprüde herkes ama şimdilik yok ,,
hava durumu belirleyecek ise kurtdoğmuş olur şu an hava iyi ,
evet ben 4 kez geçtim,bahtiyar geçti erkan geçti kerim geçtimi bilmiyorum adem sen geçtinmi ? özer ve atom kamil geçtimi atay geçmedi herhalde,,ogün hiç geçmedi benim bildiğim,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@M.atay

o.k tamam ,,,şimdi kerim uyarmı olaya ..adem beklemede ,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Erkan Közen

evet atay köprü-polinez dedi erkan o.k dedi ben o.k dedim
evet kerim ne der, adem ne der, özer ne der, ve atom kamil ne der bahtiyar ne der,,
ve ogün tabi,,

Kerim A.

Daimi Üye
Tepki
504
İsim
Kerim A.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

bende köprü sonrası polineze varım abi güzel keyifli olur, bende köprüden hiç geçmedim geçsek fena olmaz hani :) bu arada ilçe ilçe baktım hava durumuna Anadolu yakasının doğusu sabah saatleri yağmurlu görünüyor şuan için yani köprü polinez uygun görünüyor :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kerim A.

o.k ben atay ,erkan ,kerim o.k dedi bi kişide dahil olur herhal tabi kesin bahtiyar olur o asla kaçırmaz köprüyü ,evet 9 da beş evet köprü ,,saat 08.00 de kadıköy -beşiktaş iskeleye varacağım oradan beşiktaşa ,kerim sen üsküdardan geç ,motor ile atay kadıköye gelir erkan üsküdardan geçer hepimiz barboros meydanında toplanırız saat 09.00 da toplanmaca 10.00 da lütfi kırdara çok rahat varırız..bu arada adem kurtdoğmuş güme gitmez 29 una ayar çekeriz..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet 29 una polinez demiştik ama kısmet kurtdoğmuş oldu,,zati bu kurtdoğmuş ne polineze benzer ne sabihaya benzer ne garipçeye benzer ne poyraza benzer bence hepsini içine alan bi etap bu ,,epeyce poyraz yaptım bi o kadar garipçe yaptım bi o kadar ise bostancıdan sabihaya felan gitmedim,,dümdüz yolda ne işimiz var yahu,,gece sürüşelerine takıldım baktımki bostancı kaynarca arası sakat vazgeçtim gece sarhoşu var iti var,,bu gece sürüşlerine zati pek ısınamadım ,ama çalışanlar için uygun tabi ama istanbulda nerde emniyetli yollar ,çevre ve şehirçilik bakanı denk gelirse bu pazar bostancı-tuzla bisiklet yolunu hatırlatacağım ,,bu arada odtüdeki ormanlar güme gitmiyor yer altından yol yapacaklar alttan tünel,,böyelikle orman korunacak o ormanları 1979 da ziyaret etmiş idim odtü 'ün ormanları gerçekten güzel ,,evet bakalım köprüye ayın 22 sinde o köprününde niyadı doldu, seneye kapanacak haziranda herhalde,evet 29 un kurtdoğmuşu bir daha ele alırız ve topiği bitirir geliriz kartepe meselesine bakalım ekim ayı bize neyler tabi hava açısından ,,

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
22'si köprü mü oldu şimdi? Daha önce geçmiştim köprüden "dayı" diye diye... :islik: Bu sene geçmem heralde ordan. Off road yaparım, ya da biraz rampa tırmanırım o gün. Haftaya Kurtdoğmuş'a gelirim inşallah.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet geçmeyen atay dostumu düşünerek köprüde olma durumu,ogün offroad takılacak adem o gün ferdi yapacak ,atom kamilde pek ilgilenmez ,özer belki gelir,
evet köprü olayı 22 sinde ama bu akşam sıkı yağmur yağdı ,eğerki sabah yağmur olursa ben saat 12.00 de haydarpaşaya gelir korteje bakarım ,hava durumu ct akşamı belli olur ,29 eylül kurtdoğmuş,,havaya bakıyor,,

Çağlar İLİ

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Giant
Evet dün çok fena yağdı sabah işe gelirken de bayağı yağdı. Pazar günü öğleden sonra 3-4 gibi yağmur gözüküyor. Ama hava bu belli olmaz. Belki hiç yağmaz belki gün boyu yağar göreceğiz... Ama her halükarda köprüde olacağım inşaalah..

• Beğen
Tepkiler: Erkan Közen

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Pazar günü için İstanbul yer yer sağanak yağışlı olacakmış.Nerelere yağar kısmet artık:)

(link)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pazar
Yağmur Olasılığı. Yüksek: 22C. Rüzgar Hızı: 20-35 KM/S. Rüzgar Yönü: Kuzey. Chance of Precip. 50%.
Pazar Gecesi
Yağmur Olasılığı. Düşük: 17C. Rüzgar Hızı: 20-35 KM/S. Rüzgar Yönü: KKD. Chance of Precip. 50%.

ekip, ben yataş pazar günü evde ps2 oynarım metal gear solid,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu yukardaki bisiklet ile işe gidecen ama rampada şinanay olacan ,düz yolda eyvallah ,
tam işe gidilecek bisiklet bu,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
29 eylül
şile-bıçkıdere-kurtdoğmuş offroad ,

sürat yapacaklar,,

offroad ekibi,, mtb -26 ekibi süratli olan pedalşörler ve kontenjan kapandı ,,

1- adem dualı-26 offroada girecek
2- özer-26 offroada girecek
3- atom kamil-26 offroada girecek
4- ogün -26 offroada girecek
5- kerim -26 dudulluda saat 09.00 da olur gene offroada girecek

göçbeyli ekibi,,

sürat yapacaklar,

6- kudret-28
7- erkan -28
8- atay -28
9- bahtiyar 28

29 eylül saat 08.30 bostancı buluşma yeri ,,bahtiyar ,,erkan ve kerim dudulluda saat 09.00 da olur,,

kontenjan 10 bisiklet,,

evet mtb ekibi tamam 5 kişi ,şimdi 28 lerden bir süratli adam lazım bize ,,

28 lerin izleyeceği yol,,

(link)

offroad dan buluşma noktasına gelecek dostlar,,b noktası buluşma yeri burada çakışacağız,,

(link)

aydos cafe son...

(link)

hava durumu terslik yapmaz ise 29 sahadayız ama 22 sine azizlik yaptı yağmur, pazarları hiç nefes aldırmıyor bize bu hava,,

(link)

hava iyi 35 km rüzgar,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185987_10151606425597041_1875010421_n.jpg

atay 15 inde millet binmiş maltepeden biz boşuna dolaştık, milleti aradık ,aslında basacaktık maltepeye ,neyse çıkartma gemisi kaçtı ,köprüde kaçtı yağmur yedi köprüyü ben belki hareme giderim bu pazar ama öğle sonrası yağmur olursa yatarım
final haremde olacak imiş..,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

evet saat 13.00 de bir yağmur saat 16.00 da bir yağmur bu yağmurun nereye yağacağı belli değil sağanak geçişi olacak ,
27 km rüzgarın hızı ,,,saat 12.00 de hareme bakarım ama 13.00 de yağmur geliyor ,,,kısmet, hareme yağmaz inşallah ya da kadıköye ,,,

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe

O zaman biri bizi yemiş :) boşuna vapur karşıladık..)) neyse şimdi hava olayı değişken olacak ama ben genede evde durmam cıkarım .:)

• Beğen