Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Police PC-C30

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Mert C. tarafından paylaşıldı.

1. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    daha pilleri gelmediğinden deneme şansım olmadı, görünüşü ile ilgili fikir vermesi için bu fotoğrafı çektim.

bu arada fenerin yanında gidona monte etmek için aparat gelmiyor, bisikletçi'de 2tl'ye monte ettirdim. :rolleyes:

2. batu gurca

batu gurca Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bimden almıştım aynısını :D

3. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    bimeksden aldım bunlaırn en kalitelileri vardem şuanda bimekslerde vardem kalmadı pantherinki satılıyor vardeminki bütün sokağı aydınlatıyordu gerçekten çok kaliteliydi ama bu fenere 15 tlden fazlasını vermemişsindir inşallah :D

4. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Vardem'inki Merter fabrika satış mağazasında var mıdır?

5. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kargosuyla 30tl civarına geldi. parası önemli değil işimi gördüğü sürece, aydınlatması yeterli olur umarım...
    bunu almamış olsam bunu: http://www.hepsiburada.com/liste//productDetails.aspx?productId=greensd3269&categoryId=27031194 alacaktım.
    en azından ondan iyidir diye düşünüyorum aydınlatma konusunda... 15liradan 15lira fazla vermekle batmadım neyseki :rolleyes:

6. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    1 ay önce istanbuldaki bir mağzasında 5 tlye satılıyordu sadece 1 mağzaya özel oda bitti herhalde bimeks vardem'in zoomlu fenerini bıraktı onun yerine pantherle çalışıyor ama sakın 'panther marka feneri alma çok berbat bisikletin gidonuna 2 tane bağladım yolu hiç aydınlatmıyordu hiç bir işe yaramıyordu aksesuar ürünü olduğu için iade ve değişimde yapılmıyor

7. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sonunda piller kargoya verilebildi... fener ile aynı anda sipariş vermiştim.
    yarın akşama doğru gelir, gece şarj ederim. perşembe günü de ancak ilk kullanımım gerçekleşir.

8. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dün pillerini takıp gece de deneme yaptım. memnun kaldım diyebilirim, fiyatına göre beklediğimden daha iyiydi.
    bir parlak, bir yanıp sönen, bir de yarı parlaklıkta çalışma modu var. zoom'lu. kısa mesafelerde amatör bisikletçi için yeterlidir.

fotoğraftaki haline göre biraz daha düz konuma getirdim, o kadar eğik durmuyor şuan.