Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Polar Kilometre Nabız Saatleri

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında ozantuna tarafından paylaşıldı.

1. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    Polar km ,nabız,yada herikisini birden kullanan Arkadaşlar fikir ve yorumlarını burada paylaşabilirler.

2. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    Polar s725x kullanıyorum ve ben çok memnunum bence mukemmel

3. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    Özelliklerinden bahsedermisin?Ben bisikletin üzerinde duruşunu pek beğenmemiştim?

4. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    walla ben yol sporcusuyum benim için cok yararlı bişey

hız nabız kadans olarak olabilicek en hassasiyete sahip yüksekliği sıcaklığı tırmanışı inişi tempoyu toparlanmayı görebiliyorum ve işim bittikten sonra saatle uraşmak yerine bilgileri grafik olarak pc ye atıyorum ve oradan inceliyebiliyorum
    ayrıca içinnde test programları var maksimum vo2 seviyeni yani akciğer kapasiteni ölçebiliyorsun ayrıca bir kaç daha test programı daha var ama hiç kurcalamadığım için bir şey diyemiycem
    poların kayıt özelliği biraz farklı yol sporcuları için dizayn edilmiş bi cihaz olduğu için normlallerden biraz farklı poların kayıt sureler 5-15-60 sn olmak üzere üç farklı şekilde yani bu sürelerde kayıt alıyor hafızası secimine gore 8-26-99 saat olmak üzere değişiyor ve nokian nın polar la bi modeli var maalesef ilk modeli sorunlu cıkınca ikincisini turkiyede satmıolar ama bulabilirsen grafikleri direk telefonada atabiliyorsun ayrıca ayak sensorununude alırsan koşarkende hızını ölçme gibi bi özelliği daha var valla ilk seferde aklıma gelen bu kadar sen sorarsan yada aklına bişi takılırsa sorarsan sölerim buda grafiği pc de böle gozukuor
    Mavi-Nabız Kırmızı-yukseklik Yesil-hız Turuncu-kadans

ozantuna bunu beğendi.
  5. samed akman

samed akman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selamlar,

Saatteki datayı bilgisayara poların kendi ürünü olan infrared aygıtla mı atıyorsunuz? Daha ucuz infrared algılayıcılarla da çalıştığını okudum netten. Benim de böle bir aygıta ihtiyacım var o yüzden soruyorum.

6. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    hayır polarınkini kullanmıyorum telefoncudan 10 ytl ye aldığım cihazı kullanıyorum veri aktarımı polarınkinden daha bile hızlı :D

7. Hüseyin ÇALIŞAN

Hüseyin ÇALIŞAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben polar cs200 almayı düşündüm bir aralar baya güzel bir cihazdı. Yalnız cadans kitinin pilinin degiştirilememesi beni sogutmuştu. Anlık nabız ve ortalama nabız degerlerini filan gösterebiliyor. Giriş seviyesi için hatta dahada ilerisi için gayet uygun bir model

8. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    s serisinde yanlız saatin pilinin servis tarafından değiştiğini biliyorum cadance veya speed sensorlerinin kini temizlemek için sökmüştüm :D

9. Çağrı Erdoğan

Çağrı Erdoğan Üye

Seviye:
    s725x modelini nerden alabiliriz?

gencizmirli bunu beğendi.
  10. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    İzmir'de mağazaları bulunan Ata Bisikleti arayıp sorabilirsiniz.atabisiklet sitesinden telefonlarına ulaşabilirsiniz.

11. sadık ahmet köse

sadık ahmet köse Yeni Üye

Seviye:
    slm polar cs 200 aldım türkçr kullanım klavuzunu indirebileceğim bi yer var mı ???