Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Polar CS 400 nasıldır?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Serkan Mıstınoğlu tarafından paylaşıldı.

?

"Garmin Edge 500'e 600 lira vereceğime Polar CS400'e 300 lira veririm ve işimi görür" cümlesine;

1. katılıyorum

2. katılmıyorum

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.
  1. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Merhabalar, Garmin Edge 500'e alternatif olarak Polar CS 400 düşünmekteyim. Fiyatları tam olarak yarı yarıya. Zaten Poları gündemime alma sebebim de bu :) 600 liraya karşılık 300 lira.

Polar CS 400'de kadans sensörü yok, nitekim ihtiyacım da yok. Sadece nabız bandı istiyorum, kendisinde mevcut.
    Garmin Edge 500 en meşhur bisiklet GPS'i, nabız+kadans var ve en önemlisi Strava destekli. Sanırım Polar CS400'de strava desteği yok. Verilerimi poların kendi sitesine atıyorum. Bu, büyük bir eksi.

Bunun dışında artı veya eksisini söyleyebilecek, cihazı görmüş veya kullanmış olan arkadaşlar var mı?

2. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    CS400 ün normal bir km saatinden farkı ne o zaman?

Serkan Mıstınoğlu bunu beğendi.
  3. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    bilmiyorum :(

polarpersonaltrainer.com

bu siteye yükleyip takip edip- paylaşabiliyormuşuz. var mı bu siteyi kullanan?

4. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    4 senedir cs 400 kullanıyorum. mesafe, hız yanında nabız sayısı, harcanan kalori, irtifa-yükseklik , gidilen yolun eğimi, ortam ısısını gösteriyor. Bilgileri bilgisyara aktarıp, sitesine gidip analiz vs. yapma olanaklarını hiç denemedim. Bilgisayara aktarım için ayrıca irda aparat almak gerekiyor yani pakete dahil değil.
    Cs 400 gösterge bölümü özel bir pil kullanıyor. her yerde bulunmuyor. Bu pil 1 seneden uzun gidiyor. sonuçta eski bir model, pilini bulmak zor. düğmeleri ergonomik değil, ama bozulması vs zor ben piyasadan kalkmadan yedek pil alıyorum. Fonksiyonlarına, ölçümlerinde ki güvenirliğine göre fiyatı normal sayılır.

Serkan Mıstınoğlu bunu beğendi.