Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Polanezköy turu hakkında yardım

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ahmet Yusuf Gürkan tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Yusuf Gürkan

Ahmet Yusuf Gürkan Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhabalar,
    Biz kız arkadaşımla bisikletle Polonezköy'e gidip dolaşmak istiyoruz. Polonezköy'e gitmek için verilen tarifler hep arabayle nasıl gidileceği üzerine, bisikletle nasıl gidilir bulamadık. Kadıköy'den Polonezköy'e hangi yolları takip ederek gitmemizi öneririsiniz? Bu sırada bisikletlerimiz fitness trek fx serisi. Ayriyetten Polonezköy'de gezmemizi önerdiğiniz yerler varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. kürşat koçboğa

kürşat koçboğa Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bir kaç hafta önce Ümraniye'den Polonezköy'e gitmiştim. Ümraniyeden carefura doğru gidiyorsun ve tabelalar seni yönlendiriyor Önce Beykoz sonra polonez tabelalarını takipet.

http://www.bikemap.net/route/1481060#lat=41.06899269257&lng=29.168115&zoom=12&maptype=ts_terrain

Linkte takip ettiğim güzargah var. Bu siteyi kullanarak kendine en uygun yolu çizebilirsin.

Yalnız yol üzerinde çok fazla köpek var, köpek kovucu vb önlemlerini almanı tavsiye ederim.

Ahmet Yusuf Gürkan bunu beğendi.
  3. Ahmet Yusuf Gürkan

Ahmet Yusuf Gürkan Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kürşat bey vediğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederim, köpekleri hesaba katmamıştım bu rotada, söylediğiniz iyi oldu. Bahsettiğiniz rotada tek tük mü dolaşıyor köpekler yoksa sürü halinde mi? çünkü köpek savarların sürülerin üzerinde etkisinin olmadığını okumuştum.

4. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Eğer Kadıköy'den gelecekseniz Kadıköy-Bostancı-İçerenköy-Gümrük-İMES-Dudullu-Çekmeköy-Çavuşbaşı-Polonezköy güzergahından da gidebilirsiniz. Eğer iyi kondisyonunuz yoksa Çekmeköy-Polonezköy arası sizi zorlayabilir. Çünkü bayağı rampa çıkacaksınız.

Ahmet Yusuf Gürkan bunu beğendi.