Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Playstatİon Portable Satilik

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında ENDORPHIN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    playstation portable iso oyun (kopya oyun)çalıştırıyor.10 tane iso oyun hediye mp3 player fotograf gosterme bluetooth kablosuz internete baglanma ozelliği yüklenmiş dvd oynatma özelliği var ekranı 7 milyon pixel tv izleme gps kullanımı mevcut 1 gb sony memory stick 1 adet umd disk 1 adet şarz aleti yanında bendeki fiyatı 450 ytl .piyasa değeri bu halde790 ytldir.ürün 4 aylık.hiç1 sorunu yoktur.1.50 versiyon 3.71 m33 yüklüdür.kargo bana aittir.tlf:0536 2480784-05399676760 msn sefaberkil@hotmail.com adana

2. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:
    :D bende psp mi satıyorum tüketici gazetesine verdim ama ses çıkmadı bendekide seninki ile aynı 3.71 m33 versiyon 2 1.3 MP kamerası var hatta görüntü kalitesini bu sitede vermiştim yalova yarışında onunla çekmiştim.
    2 GB memory ile birlikte ve yanında 7-8 tane oyun ile 450 ye sölemiştim gazeteye ama 1 haftadır çıt çıkmıyo.

seninkinin analog tuşu nerde :) kabını çıkarmışsın sanırım ?

Bu arada gps olayı nasıl oluyo onun için ayrı bir kart lazım psp nin tepesine takılan omu var sende ?

3. Snaqe

Snaqe Kıdemli Üye

Seviye:
    PSP'de bluetooth özelliği nasıl kazandırdınız. İlk defa duyuyorum psp de bluetooth portu yok ::) bluetooth ile infrared i karıştırdınz sanırım :)

Satışı kolaylaştırman için söylüyorum psp slim in çıkmasıyla fatpsp nin fiyatları oldukça düştü 300 ytl ye full aksesuar ( memory stick, taşıma çantası vs.)

0 fiyatıda 350 ytl garantisiz

4. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşım keşke resimlerin boyutunu ayarlasaydın.maximum 640*480 olmalıdır...

5. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    cihaz 1 arkadaşımın onun adına satıyorum.özelliklerini o yazdı ben pek anlamam.ayrrıca resim boyutunu dediğin şekilde ayarladım ama nedense çok büyük çıkıyor hala anlamadım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.