Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Playstation 2

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgün ÇETİN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geçen sene aralık ayında almış olduğum Ps 2 mi bisiklet tutkum yüzünden satmak zorunda kalıyorum. burdan gelicek parayla bisiklet için ayırdığım bütçeme az da olsa katkıda bulunacağım . Mantıklı profesyonel dağ veya yol bisikleti tekliflerine açığım .Ps 2 ince kasadır yani yeni versiyon olan ps2 slim modellerindendir.

Playstation 2 oyun konsolunun yanında verilecek malzemeler :

- 1 adet orijinal kol(40 tl )

-1 adet 10 tl değerinde yedek kol

-Ps2 orijinal memory stick 20mb (25 tl)

-Bütün oyunlarım ( God of war serisi , Nfs serisi , winning ,resident evil ve ps2 de kendini kanıtlamış bir çok oyun değeri 50 tl civarı

-Küçük TV lerde ve bazı eski TV lerde konsolu kurmak için adaptör scan girişi olmayan tv lerde konsolu kurmanızı sağlar ve ayrıca rgb kablo girişi de mevcuttur böylece daha kaliteli görüntü elde edebilirsiniz ( 20 tl )

-Kutusu ve bütün korumaları mevcuttur . Cd lerin hepsinin ayrı ayrı özel kabı vardır ve hiçbirinde çizik yoktur

İstediğim fiyat 200 tl

Açıkçası elden teslimatı daha güvenli buluyorum ve bu yüzden ps2 yi denemeden almamanızı öneririm.

Ben alanya'da öğrenciyim ve çanakkale ye sık sık gidip geliyorum ps2 me bu 2 şehirden de talip olabilirsiniz kurup deneme imkanımızda olur.

Ayrıca yıl sonunda 10 günlüğüne ist a geleceğim istda da deneme şansı vardır. Makinayı getiririm eğer talip çıkarsa.

ANTALYA ÇANAKKALE İSTANBUL

ELDEN TESLİM 200 TL

isteyen olursa resim koyabilirim daha sonra şimdilik resim imkanım yok ( foto mak. yok yanımda :( )

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.