Pininfarina 26 jant mı, geotech fold up 26d mi?

Scudo

drobgyn

Üye
Tepki
27
İsim
hakan
Bisiklet
Tern
@Jackhammer

Gayet memnunum hocam. Orta büyüklükte bir katlanıra ihtiyacım varmış, benim için uygun oldu. Toplu taşıma hiç kullanmıyorum yoksa sıkıntı olurdu. Bagaja sığıyor, evde az yer kaplıyor, sürüşü rahat. Çok rampa, yokuş olmadığı için de 8 vites gayet yeterli geliyor. Şartları uygun olanlar için tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: mektupla

oha

Üye
Tepki
23
İsim
Kani B..
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@fatihözüdoğru
ne kadar eleştiri gibi gözüksede ne birisine sitem ediyorum ne eleştiriyorum = ) sadece anlam veremediğim birşeyi öğrenmek içiin bunu yazıyorum..
sene 2016.. insanlar soruyor.. 3 geçmiş.. sene 2019 insanlar hala soruyor ve hala internet sitelerinde kg bilgisi mevcut değil.. bi kaç rahatsizliğim var ve bunlardan birisi romatizmal.. ve ben bazı zamanlarda sırtımda eşşek ölüsü gibi taşımak zorunda oluyorum bisikletimi.. ben bu bisikletin ağırlığını bilmek istiyorum arkadaş.. bunun için telefonla arayıp.. şu modelin bana ağırlığını söyler misiniz demem gerekiyor.. aldığım cevap tatmin etse ne ala.. ararım telefonla... ama adam bana 12- 13 kilo filandır diyor. yani o da tam emin değil tahmin ediyor.. karpuz gibi kaldırmış ordan aklından tahmin ediyor... yok baba anlam veremiyorum.. biri açıklarsa sevinirim..

Son düzenleme:

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@oha

Her bisiklet markası ağırlık bilgisi vermiyor. Özellikle belli başlı bisiklet firmaları ağırlık bilgisi vermezler. Çünkü düşündüğünüzün aksine ağırlık bilgisi öyle burda sürekli konuşulduğu kadar hayat memat meselesi değildir, 1-2 kg ile de sürüş konforunuz hele de genel kullanıma yönelik bisikletlerde fersah fersah değişmez.

Alt tarafı katlanır; aluminyum bir bisiklet. %99 13 kg nın altında, 10 kg üstünde olur. Aradaki fark romatizmanıza zarar vermez veya zarar verecekse de bu katlanır bisikletin kendisinden olur ağırlığından olmaz.

Her halükarda bu kadar takıntılıysanız ağırlık konusunda; gidip üstüne binmeyeceğiniz, elinizle şöyle tartamayacağınız bisikleti almayın. Bu kadar basit.

oha

Üye
Tepki
23
İsim
Kani B..
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mert E.

en sonunda işi yine karpuz tartar gibi elle tartmaya bağlamışız.. peki öyle yapalım bakalım.. yalnız yanılıyorsunuz.. fersah fersah değişmez demişsiniz ama çook değişiyor benim için maalesef.. = (
neyse, stresimi döktüğüm bi an size denk gelmiş, baya açıklamışsınız, saolun zamanınız için..