Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piniinfarina

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında erhan dalfidan tarafından paylaşıldı.

1. erhan dalfidan

erhan dalfidan Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bir süre önce üye oldum bir bisiklet sormustum fakat o bisikleti alamadım bir türlü son hareket gelmedi. Geçen bebek' te bir beyaz bisiklet dikkatimi çekti Piniinfarina ' mış. inceledim hatta katlanıyormus hb buldum 1000tl gibiydi 2-3 gün sonra 1300tl oldu bisiklet bu bisikleti hb haric nerede bulabilirim. 1300tl fazla mekana gidip kurdurup öyle almak istiyorum. Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

keyifli pedallar...

2. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
  3. Yusuf'san

Yusuf'san ((( Sadece Bisiklet )))

Adı:
    Yusuf
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Espresso D21 | DAHON
    İlla 26 jant istiyorsan bunu tavsiye ederim markadan dolayı.
    Ayrica pininfarina nin kadrosu orda yazana bakma çelik olmaduğunu biliyorum.
    20 jant neden düşünmüyorsunuz bi deneyin sürüsü çok keyiflidir hem elde taşimada hem araba bagajinda tasimada hem de katlayip koydugun yerde çok daha pratiktir.
    Katlanirin mantigina 20 jantlar daha uygun bence. 16 lar da buna dahil.
    Dahon da Türkiye de alınabilecek en iyi katlanir markasidir gönül rahatligi ile tavsiye ederim.

4. Efe Taner

Efe Taner Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    http://www.1dayfly.com/cms_img/pininfarina_city_bike.jpg söylediğiniz bisiklet buysa çok şıkmış gerçekten. :D 1000 tl de böyle bir bisiklet için gayet makul bir rakam eğer derdiniz metroya, otobüse sokmak değil yazlığa, arabaya koymak vs ise 26 jant almak çok daha mantıklı ama metro otobus kullanıyor ve burada bisikletinizi de yanınızda götürmek istiyorsanız 20 jant katlanır bisiklet daha iyi olur. 26 jantı bisiklet hız olarak emeğinizin karşılığını yeterince verirken 20 jant dönüşlerde avantajlıdır ama hız olarak ve uzun mesafelerde çekilmez bir hal alır bence.
    Not: Şimdiye kadar ciddi anlamda hiç katlanır bisiklet kullanmadım haliyle bu gönderiyi çok önemsemeyebilirsiniz.

Gittigidiyorda 1200 tl
    Pininfarina 26 Jant katlanır şehir bisikleti GittiGidiyor'da 126523714

Burada da fiyatları 1000 tl altı ama tıklayınca fiyatlara zam geldiği görülüyor.
    En Ucuz PininFarina Dizayn 26’’ Katlanır Bisiklet Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları - Bilio.com

5. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    pinihfarinayı dahon yapıyor

6. Caner Aydın

Caner Aydın Üye

Seviye:
    Bu 26 jantlar mesela bacak arasına koyulabilir mi katlamndıktan sonra metroda metrobüste, 20 jantlar gibi? 176 cmlik birinin, sığar mı?