Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pinarello perplİka

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında aliaslan tarafından paylaşıldı.

1. aliaslan

aliaslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    mtb bisikletimden sonra bir tanede yarış bisikleti almak istiyorumbende pinerarellonın d,zaynlarını çok beğendim fakat pinarellolunun fiyatları malum 10.000 tl nin üzerinde replika full carbon kadrolarda 2000 tl civarına bulunabiliyor. sizce bu kadrodan alıp donanımı kendim yaparsam herhangi[​IMG] bir sorunla karşılaşırmıyım kadro ilerde bana bir sıkıntı yaratırmı.bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.[​IMG]

2. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Valla Kardeşim Donanımda Hangi Kalite Parça Takacağına Bağlı Diyeyim Pek Fikrim Yok Ama Üzerine Takacağım Set Sram Olsun Salcano Olsun En Kalitesi Setler İnanılmaz Fiyatları Var Fiyat Olarak Erdoğanlar Bisikletten Bakabilirsin Ama Dediğim Gibi Tam Fikrim Yok "MURAT CÖMEZ" Abimizden Daha İyi Bilgi Alabilirsin :)

3. aliaslan

aliaslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    sonuçta takacağım donanım replika olmayacak kendim özelliklerini bilipte takacağım bütçeme göre ondan yana sıkıntım yok benim derdim kadronun kalitesi sonuçta orjinal bi parça değil ben üzerime giydiğim t-sort u bile sahte almayan bir insanım o yüzden biraz tereddüt ettim.bu kadro yerine bilindik bir markanın orjinalinimi alsam karar veremedim.

4. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Taklit ürünlerin bildiğim türleri çok kalitesiz oluyor. ayakkabı, çanta, tişört , gözlük , şapka , el aletleri , müzik aletleri, tıbbi cihazlar vb.
    hep kullanımı kalitesiz, zamana karşı dirençsiz, Emniyetsiz olduklarına tanık oldum.
    Dış görünüşleri de hemen kendini belli eden kusurlar ile dolu oluyor. Bisiklet kadrolarını bilmiyorum ama yukarıda saydığım ürün gamına göre istisna bir performans neden olsun ki.? diye düşünüyorum.
    kendi adına üretim yapan daha uygun fiyatlı daha iddiasız , marka olmuş ya da olma yolunda ki seçenekler değerlendirilebilir .

5. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Konu burada günlerce tartışıldı.Replica,fake,çakma,yok çok iyi,hayır efendim çok kötü...Orijinalinin fiyatını biliyorsunuz;replicanın da.Aradaki farkın herkes tarafından ödenemeyeceği bir gerçek.Ancak replica pinarello almak başka bir şey,bir pinarello'ya sahip olmak başka.Gerçeği kimse bilmese bile en azından siz bilirsiniz.Tabi gerçek bir pinarello'ya bindiyseniz.Kolay gelsin.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=122987

yucel gulesenoglu bunu beğendi.
  6. aydin karli

aydin karli Yeni Üye

Seviye:
    al gitsin beya belki manita yaparsin:)

yucel gulesenoglu bunu beğendi.
  7. aliaslan

aliaslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    teşekür ederim burdan gereken bilgilere ulaştım

8. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Ben çakma iki tane kadro kullandım,deneme amaçlı.İkisi de pinarello. Gidişi..v.b. güzel ama virajlarda,yüksek açılı yatışlarda yol tutuşları çok kötü ve kadronun esnemesi insanı korkutuyor. Yani bir kaç testten geçmiş ama her testen geçmemiş demek ki.

Gerçek kadrolardaki o yol tutuş hissi ve esnemeyen yapının verdiği keskinlik hissi yok maalesef. Esneme olunca bisiklet, viraj dışına çekiyormuş gibi his uyandırıyor.

9. aliaslan

aliaslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    ben virajdan cok kirilmasindan korkuyrm virzjda hizimi ayarlarim ona gire, malum turkiye yollari, yokus asagi inerken bi cukura girdigimde kirilirmi onu dusunuyorum. sanirim almayacagim cunku her hizlsnmamda kafamda soru isaretleri olacak keyfini cikaramicam.