pınarello paris

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
pınarello paris 54cm çok temiz karbon sadece kadro ve maşa olarak satlıktır furş yatağı ve sele borusu kelepçesi mevcuttur fiyatı $3500

(link)

Scudo

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
PINARELLO her zaman hayalimde ki yol bisikleti olmuştur. Satışınız umduğunuz gibi olur inşallah...
Ayrıca resim boyutunu 640x480 olarak ayarlamanızı tavsiye ederim. SAYGILAR...

eyup sezer

Daimi Üye
Tepki
58
@murat ağırdilli

sizin kdaronuzla aynı ölçülerde giant XTC DS1 full suspansiyon mtb ile takas düşünürmüsünüz ?

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Murta bey PARIS gercekten sahane, bunu satip DOGMAmi alacaksiniz?

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Ozzgurr

evet doğmayı görünce kafama taktım satarsam inşallah kırmızı beyaz olanı almak istiyorum hemen malzemeleri aktarı verecem malzemelerim daha yeni toplam 100km yol yapmadı campagnolo süper record 11 li jantlarımda campagnolo shamal2way fit modeli türkiyede olmadığı için çok zor şartlarda ve gümrük parası ödedim onun için sadece kadroyu değişecem tabi satılırsa sizin bisikletinizde çok güzelmiş

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Ozzgurr

özel mesajınızı aldım özür dilerim arkadaşlar şaka yapıyor sandım ama doğma konusundaki fikir yürütmeniz süper ben 1977- 2003 yılları arası bisiklet milli takımlarında mekanisyenlik yaptım şimdilik saygılar

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
ilkez buradan campognolo super record 11s donanımlı bır bısıklete sahit oluyorum.gercekten soylenılcek soz bulamadım.
murat bey kadro ve masa agırlıgı nedır acaba?

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@murat ağırdilli

http://www.pinarello.com/images/dogma_462_minio.jpg

bahsettıgınız model bumudur?

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@serdar canıbeyaz

selam siteden baktım 54cm kadro için 950g yazıyor maşa dahilmi bilmiyorum ben şahsen hiç tartmadım komple bisikleti dahi tartmadım benim için kalite önemli

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@murat ağırdilli

Murat abi sadece kadro verisi 950 gr maşa 380- 390 gr, senin bisiklet 7.500 gr dan fazla değildir.

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Bülent ÖZER

selam bülent ya çok özür dilerim her defasında imdadıma yetişiyorsun valla sana karşı mahçup oluyorum benden bi isteğin olursa seve seve kendine iyi bak

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
selamlar. bisikleti kıbrıstan aldınız demek. umarım istediğiniz fiyatı kabul ettirmişsinizdir.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@murat ağırdilli

konuyu dagıtmıs gıbı gorunuyorum ama kusura bakma murat abi:D ve hızır medorator bülent abi :D

gercekten ne soylenebılırkı bu modele ozgur abı saolsun oda pm den bana urunun nasıl bır icat olduguna dair kısa öz acıklamada bulundu..
lightweight jant setı campognolo bora jant setı
super record dura ace di seceneklerının olması ne soylenebılırkı allah her bisiklet severe ucuza nasip eder insallah:D

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@serdar canıbeyaz

bu resimdeki sele borusunun markası MOST ve didon boğazı ayrı degil didon ve boğazı beraber yekpare oda most talon modeli benim bisikleti soruyorsan sele borusu pınarello didonda most talondur

http://img169.imageshack.us/img169/8263/dre.jpg

http://img30.imageshack.us/img30/7605/seleh.jpg

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
Merhabalar Murat.

Bu guzel Pinarello'yu gorunce aklima hemen Indurain geliyor.
Bisikletin cok guzel ayrilmasi zor olacak sanirim.
Ayrica bu yazimin nedeni hayalimdeki meslektenlerden biri de senin yaptigin bisiklet mekanisyenligi. Ne mutlu sana....

Selamlar.

(link)

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Ahmet Mumcu

merhaba ahmet ne ters dünya bende senin gibi her yeri gezmeyi çok hayal ediyorum sitendeki resimlere baktım içim gitti sen iyi bir mekanisyen olabilirsin ama ben senin gibi gezemem? bisikletle ilgili herşeyi rahatlıkla sorabilirsin yardımcı olurum benim en farklı özelliğim yapılması çok zor olan her türlü bisiklet arızalarını orjinal gibi yapmamdır özel soruların olursa beklerim saygılar (muratmecanik@hotmail.com)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@murat ağırdilli

Murat abi o kendi yaptığın kadro duruyormu hala ,columbus borudan yapmıştın değilmi .:)

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Bülent ÖZER

Selam Bülent'ciğim halen duruyor ama bende değil konyada bir arkadaşımın oğluna sattıydım eski boyası bile değişmemiş geçenlerde kaza yapmış çocuk bana yolladılar bisikleti tek maşa eğilmişti düzelttim geri yolladım belki biliyorsun o kadronun sadece boruları vardı bende cant kulaklarını tamamen el işçiliğimle yaptıydım şimdide türkiyede olmayan arka vites kulağını alimunyumdan elimle yapıyorum halen bendeki merak ve bisiklet tamir zevki ölmedi görüşürüz