Pınarello Dogma

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Merhabalar.Hayırlı olsun bisikletiniz...Çok güzelmiş.Harika bir bisiklet...İnternette araştırma yaptım merakımdan,eğer yanlış görmediysem 5500$ gözüküyor fiyatı.Doğru mudur???Herşeyiyle tam bir hız canavarı gibi duruyor...Paylaşım için teşekkürler.Kazasız sürüşler....

• Beğen
Tepkiler: murat ağırdilli

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Renk uyumu mükemmel herşey cok yakışmış :in: Güle güle kullanın

Evren T.

Forum Bağımlısı
Tepki
742
Bu güzelliği bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz....Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Gerçekten son nokta gibi birşey....

• Beğen

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Cihan Aydan

Sadece kadro için doğru olabilir :) En iyi bisiklet mi tartışmasını yapamayacağım ama en pahalılardan biri olduğunu söyleyebilirim galiba.

Murat bey hayırlı uğurlu olsun süper bir makine cidden. 11li sisteme yukardaki bir arkadaş gibi bende çok sıcak bakmasam da, özellikle incelen malzemelerden dolayı, Campagnolo ismi bunu bertaraf edecek kadar büyük zaten. Yalnız bu makineye Bora II ultra tekerler daha iyi durabilirmiş :) ama sizdeki Shamal Ultra'lar da öyle böyle değildir eminim. Tekerlerle ilgili yorumlarınızı da vaktiniz olurda yazarsanız sevinirim.

• Beğen

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Cihan Aydan

merhaba araştırmalarınız için teşekkürler sadece kadro fiyatımı yoksa komple bu malzemeli fiyatımı iyi günler

murat ağırdilli

Daimi Üye
Tepki
290
@Güney Tuncer

merhaba ilginize çok teşekkür ederim en iyi bisiklet tartışmasına gerek yok bu görsel bir zevk 11 li sistem için şunu söyleyim 32 yıl bisiklet milli takımına mekanisyen olarak hizmet etmiş kişi olarak campagnolo yapana kadar en iyisi bu jantlar içinde şunu söyleyim boralar yandan esen rüzgarlarda direksiyon hakimiyetini çok etkiliyor oda yarış anında gurup içinde duramamanıza sebep olur ikincisi ise lastikler tubular olduğu için ben normal iç dış lastikli olduğu için tercih ettim

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Bu linkte bazı fiyatlar var, Murat abinin Jant seti Bora ultra olsa 11.000$ fiyatı var buraya gelene kadar ne olur onu bilmem.(link)

serkkan

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Güzel Bisiklet Nefis olmuş , yanlız ben gidon bandına takıldım tek renk kırmızı nasıl durur acaba ?

• Beğen

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
Murat Bey,
Bisikleti ilk gördüğümde sadece teşekküere basabildim. Anca kendimi toparlıyorum yorum yazabilmek için...Renk tercihi mükemmel, kadro açısı ve tasarımı etkileyici ve çok baştan çıkarıcı,pınarello bende sanki böle üstümde porshe carrera 4s yada ferrari izlenimi uyandırıyor. bi gün mutlaka diyorum ve ölmeden alınacaklar listeme ekliyorum Allahın izniyle...İstanbulda olmamanıza ayrıca üzüldüğümü belirtmek isterim.. Fotoğrafların gerçeğinin yanında ne kadar kifayetsiz kaldığını ,bisikletinin fotoğrafını çeken tüm kullanıcılar bilir. O kaybıda bu fotoların üstüne ekleyerek baktığım zaman dahada büyüleniyorum... Bu bisikleti aldığım gün bir kaç gece sarılıp uyuyabilirim... Bugüne kadar forumda gördüğüm en iyi bisiklet.

Özetliyorum: HARKULADE

• Beğen

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Cok ozel bir tasarim gercekten de dogma, 'Artan hacim, azalan agirlik' sloganlari.. Asimetrik tasarim ile malzeme, az yuk binen sol taraftan sag tarafa tasinmis ve surus dengesi de hic olmadigi kadar iyimis. Zaten gorsel olarak da F1 araclarini andiran agresif bir tasarimi var:)
Bunun disinda kadrosu, mevcut en degerli torray 1k karbonla bezenmis, kullanilan campy cekis sistemi de ayni sekilde bir tek jantlar hakkinda bir fikrim yok onu da tecrubeleriniz dogrultusunda kullanim amaciniza uygun olarak secmissinizdir eminimki, daha ne olsun:)
Kazasiz, keyifli surusler olsun...

• Beğen

enesged

Aktif Üye
Tepki
54
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
oy oy oy çok güzel bir şey bu :) kazasız sürüşler maşallah diyelim :)

• Beğen