Pick-up lar için bisiklet taşıyıcı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaslar oncelikle sorum ustu kapatilmis pick-up icin ne tur bir tasiyici kullanabilirim
Ikinci olarak yakin zamanda araç degisebilir hem otomobile hem de pick-up a uyumlu tasiyici var midir???:confused:

Scudo

endurocu17

Aktif Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
Bisikletçilerde bagaj askısı satılıyor alabilirsiniz 60-70 tl olması lazım pickupa olurmu bilmem kasalıysa bisikleti yatırıp koyun zaten üstü kapalıymış

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kasali ama surekli indirip bindirmek ozellikle tatilde indirip bindirmek zor oluyor bide ik tane biyol bi mtb olunca

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Hocam var mı arkada çeki demiri? Çeki demiri çok iyi olur bence. Eğer yoksa bence jipler için yada hatchbackler için olan bir model olacaktır diye düşünüyorum.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@big bike
valla bisiklet masraflı bir zevk. Çeki demiri ni yaptırmak ve ona uygun taşıyıcıyı almak. 500 tl yazar gibime geliyor. Dediğim gibi kabin bir Jip misali kapalıysa olur normal bir taşıyıcı.

mashadow

Üye
Tepki
80
İsim
Mustafa Y.
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar konu açamıyorum o yüzden burayı hortlatmak durumundayım şimdiden özür.

Bizde bi pickup var arkasında da yuvarlak top gibi olan çeki demirinden var. 2 tane bisikletimiz var kardeşimle ve benim. Pickupın kasa içine koyamıyorum bisikletleri çünkü kapalı tip bir kasası var şu şekilde

1688299618477.png

Ben gezinirken şöyle bir ürün buldum: Buzzrack Buzzbee H2 Kare Bağlantı Bisiklet Taşıyıcı Siyah-2li
hepsiburada.***/buzz-rack-buzzrack-buzzbee-h2-kare-baglanti-bisiklet-tasiyici-siyah-2li-pm-HB000017WALS

-link ekleyemiyormuşum sorry-

1688299396636.png1688299492816.png
Bu ürünün bağlantı yeri kare çeki demirinin içine girmeli. Sizce araçtaki çeki demirini sanayide bir modifikasyon yaptırabilir miyim veya yanlış şeye mi bakıyorum

krank

Aktif Üye
Tepki
293
İsim
Onur G.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar konu açamıyorum o yüzden burayı hortlatmak durumundayım şimdiden özür.

Bizde bi pickup var arkasında da yuvarlak top gibi olan çeki demirinden var. 2 tane bisikletimiz var kardeşimle ve benim. Pickupın kasa içine koyamıyorum bisikletleri çünkü kapalı tip bir kasası var şu şekilde

306484 dosyayı görüntüle

Ben gezinirken şöyle bir ürün buldum: Buzzrack Buzzbee H2 Kare Bağlantı Bisiklet Taşıyıcı Siyah-2li
hepsiburada.***/buzz-rack-buzzrack-buzzbee-h2-kare-baglanti-bisiklet-tasiyici-siyah-2li-pm-HB000017WALS

-link ekleyemiyormuşum sorry-

306482 dosyayı görüntüle306483 dosyayı görüntüle
Bu ürünün bağlantı yeri kare çeki demirinin içine girmeli. Sizce araçtaki çeki demirini sanayide bir modifikasyon yaptırabilir miyim veya yanlış şeye mi bakıyorum
Küresel çeki demirine takılan modellere bakmalısınız. Thule markasında çeşitli modeller mevcut.

• Beğen
Tepkiler: mashadow