peugeot tube special carbolite 103 yarış bisikletim

Tepki
1
Peugeot tube special carbolite 103 yarış bisikleti
Özellikleri
fren sistemi papuç dahil - weinmann 500
vites sistemi - simlex
krank set - solida_2000
ön arka göbek - maillard
orj boyası ile durmaktadır
parçaların hepsi orj ve fransızdır .
Bide bisikletimde çizikler var bunları düzeltmem mümkün mü ? Bisikletimden kullanan veya bilgisi olan model yılı ve piyasası hakkında bilgi verebilir mi? :)
Resimleri en kısa zamanda yükleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Seppesai
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@abdullah songör

Abdullah Bey resimleri internete upload ettikten sonra link veriniz lütfen. Resimlerinizi bilgisayarınızdaki konumundan göremeyiz maalesef.

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Hocam resim linklerini şuraya (link)
Yapıştırırsanız bizde görebiliriz :)

Tepki
1
Malesef bilgisayarda internetim yok ama en kısa zamanda resimlerini yükleyeceğim şimdilik sordugum sorulara cevap verebilirseniz memnun olurum.

Seppesai

Üye
Tepki
2
İsim
Eren
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Klasik
Merhaba arkadaşlar benimde elime bu bisiklet geçti ama malesef bu konularda sizlerden çok tecrübesizim nasıl bir bisiklettir değerlimidir restore etmelimiyim restore ettirsem değeri düşermi inanın bir bilgim yok modeli kaç eminim bu bisiklet hakkında bende çok daha bilgilisiniz bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok teşekkürler şimdiden

image.jpgimage.jpg

Tepki
19
@Seppesai merhaba bu zamanının iyi bisikletlerindendir kadrosu sağlamdır malzemelerin sanırım hepsi orijinal ve buda çok kullanılmadığını gösterir çizikler önemli değil böyle olmasa daha bı güzel bu bisikletten anlayan biri bunu çok iyi temizler ve ayarlarsa çok keyifli bisiklet olur parçalarını yenilerseniz orijinalliği bozulur ama siz bilirsiniz orijinal parçalarını bulmak epey zor lastikler yorgun gozukuyo onlar değişirse bütün vites ve fren telleri yenilenip yaglanirsa iş yapar bende benzer bi bisiklet var kullanmaya kıyamıyorum kolay gelsin15874163640551334623089.jpg