Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Peugeot Tourmalet

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında ErenAslan tarafından paylaşıldı.

1. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar,
    ağustos ayında ikinci el olarak aldığım pejomu sizlere takdim ediyorum.gidon bandı hariç bir eksiği yok ancak jantlarına pek güvenmiyorum akordu bozuluyor sürekli, bu nedenle iki lastik patlattım ki biri kırmızı ışıkta beklerken olduğum yerde patladı. yetenekli tamirci veya hesaplı jant tavsiyelerinizi memnuniyetle dinlerim.:)

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Selam, öncelikle gidon açısı drop kısımlardan top-tube kısmına paralel ayarlarsan doğru olan sürüş pozisyonunu yakayacağın gibi çemberlerinde ölçüsünü söylersen akord sorununu da açıklık getirmiş oluruz.
    Buarada kedilerde yalnız bırakmamış.

ErenAslan bunu beğendi.
  3. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    gidonu dediğiniz gibi ayarladığımda frenlere yetişebilirmiyim emin değilim.ilk yol bisikletim bu ve şu haliyle frenler çok rahatıma geliyor ancak bir denerim.çemberler hakkında emin değilim sanırım 28'.
    bostancı kedileri insalcıldır.soldaki binmeye bile çalıştı :)

4. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    tavsiyesi olan ?

5. Seyithan Dündar

Seyithan Dündar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kendi patlak takımını alıp kendin onarabilirsin :) benim de lastik patlatma sorunum var eskiden her tur dönüşü bisikletçiye giderdim şimdi patladığı yerde kendim yapıyorum :) jant seti olarak da tughra nın bi modeli var klasik bisikletlere yakıştığını düşünüyorum param olunca kendim için de alacam yalnız bütçen ne kadar bilmiyorum bu set 200 tl.

http://www.sanalpazar.com/28-Yol-Bisiklet-Jant-Seti-Takim-Beyaz-Bedava-Kargo__isp6376042

ErenAslan bunu beğendi.
  6. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    bütçe sıkıntı :D ama bir modelde karar kılarsam fiyatını denkleştiririm sağdan soldan.ancak ondan önce mevcut jantları düzeltebilirmiyim sorunum o.lastiklerin patlama nedeni jantın yamulması çünkü.tellerin soldakileri sıkı sağdakileri bol.

7. e.yildiz

e.yildiz Üye

Seviye:
    akor ayari ile lastik patlatma arasainda tam bir baglanti kuramiyorum ben. dis lastiginizin icinde bir parca birakiyor olabilir lastiginizi degitiren. ayrica dogru basincta kullandiginizdan emin misiniz? yilan isirigi oluyorsa lastiginizi inik kullaniyor olabilirsiniz.

8. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    teller iç lastiğe değiyo diye düşünüyorum.1.ye öyle dedi bisikletçi.2.de kırmızı ışıkta tek ayağım yerde beklerken oldu.

9. Barış Canbolat

Barış Canbolat Üye

Seviye:
    bi pm attım kontrol eder misin