Peugeot Eski Model Yarış Bisikleti 105 set

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Bu Kadro 57 CM dir...

Scudo

yusuf samet yaraş

Aktif Üye
Tepki
41
kadro ölçüsünde bence de buyuk bir yanlışlık var:rolleyes: ama Bülent abiin de dediği gibi isteyen istediği fiyatı koyar boşuna kendimiz paralamayalım o kısmını arkadaşa bırakalım:in:

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bence bu eleştiriler fazla ağır olmuş arkadaşlar, bu konudan anlamak yada anlamamak sözkonusu değil birbirimize yardımcı olmaktır temel amaç belki konuya uzak olabilir satıcı doğru yönlendirilirse daha faydalı olur... teşekkürler

mustafaguler_07

Forum Demirbaşı
Tepki
91
sanırım bazı arkadaşlar kendi ürünlerine rant pazarı yaratmak için diğer kişilerin açmış olduğu ilanları karalayıp kötülemeye çalışıyor ürünün fiyatı yüksek yada düşük bunu ilan sahibi karar verip yazıyor lütfen saygılı olalım

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar ben sadece kadronun 57 cm oldugunu söyledim kırılan alınan var ise lütfen bana mesaj çeksin özür dileyeyim kendisinden....

eyup sezer

Daimi Üye
Tepki
58
@Mehmet GÜZELYURT

insan konuya müdahil olamamak için zor tutuyo kendini... ama ben kadir beye katılıyorum. ölçüm de bir yanlışlık var (hatalı ölçülüyür), ölçüm yapılırken aynakol mil merkezi ile üst borunun sele borusuyla birleştiği nokta (kadroda kelepçe vidasının bulunduğu yer arası esas alınmalı...iyi satışlar dilerim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar kusura bakmayın yanlışlık oldu başka bir arkadaş yazmış kadro boyu 57 cm. dir!

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
bence sen buna 1100 tl veren adamı bul abi hemen ver ona yanlış anlama seni dşünüyorum kardeş 1100 ytl süper :D:D:D