Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Peugeot 1968 yılından

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında arda78 tarafından paylaşıldı.

1. arda78

arda78 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet Nihat Çıtır
    Bisiklet:
    Peugeot
    (Jant 26x1 1/2 x 18/8 -650 B Rıcıda crom Made in France ) ne uygun 2 adet dış lastik arıyorum.
    Lastik ebatlarım (26x1 1/2 40-584 Standart Mıchelen yazıyor orjinalıni bulmam mümkün görülmüyor , başka hangi marka ve ebatta iyi dış lastikleri önerirsiniz nereden alabilirim.Saygılarımla

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    @arda78 Arda Bey selam,
    bisikletiniz için yurt içi pazarda bu şekilde bulabileceğiniz hemen her lastik dönemi ile uyaşmazlık göstermeyecek formda ve nitelikte olacağı gibi basit naylon ve türevlerinden üretilmiş, kaliteden uzak örnekler üzerine olacaktır. Eğer ki dışarıdan getirebilme gibi bir imkanınız olacak ise mevcut bisikletinize, Panaracer Col de la Vie, Soma Grand Randonneur ya da Kenda'ya ait Demi-Balloon'u önerebilirim.

arda78 bunu beğendi.
  3. arda78

arda78 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet Nihat Çıtır
    Bisiklet:
    Peugeot
    Doğukan bey Teşekkür ediyorum, işaret ettiğiniz markaları inceledim ebay dan da (ingiltere) mıchelin ölçüler yakaladım sadece benim aradığım dış lastik 26x1 1/2 650 B 40-584 ebay da ise 26x1 1/2 650 B 44-584 ölçüsünde 40 yerine 44 yazısı var farkedermi ? benim jant a uygun ise alacağım (fiyat çok iyi ancak KARGO çok pahalı kargo dahil toplam 170 TL civarında Saygılar

4. arda78

arda78 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet Nihat Çıtır
    Bisiklet:
    Peugeot
    Yurtdışından orj.lastiklerim geldi bugün takıldı süperrr (8 günde ulaştı. ) tekrar teşekkürler Doğukan bey önerinize. Syg.